Aşırı bulantı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu34 tarafından oluşturulan Aşırı bulantı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 659 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı bulantı
Konbuyu başlatan Burcu34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar 11 hafta bitiyor 12 ye gireceğim fakat 2 haftadır midem çok kötü ama öyle böyle degil ilk zaman hiç bulantım olmadı ama buara sanki ilk başları gbi çok bulanıyor biranda böyle artış olması neden ve normal mi acaba?

Merhabalar kızlar 11 hafta bitiyor 12 ye gireceğim fakat 2 haftadır midem çok kötü ama öyle böyle degil ilk zaman hiç bulantım olmadı ama buara sanki ilk başları gbi çok bulanıyor biranda böyle artış olması neden ve normal mi acaba?
Ben 5 ay boyunca çektim o bulantıları kan kusuyordum artık midem uara oldu kusmaktan bir yudum su bile içsem 2.3 defa kusardım çok zor geçirdim 2 hamileliğimde öyle oldu

Ecrinin annesi

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık hamileyim ve hala ilk gün ki gibi kKusmalar devam ediyor üstüne bide hic geçmeyen mide yanması var malesef Allahim yardımcımız olsun ne diyelim

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Normal olabilir canim bende nerdeyse 10.haftaya giricem hic midem bulantilarim yokdu sen bir haftadir benimde oluyo hem bulanti hem hazimsizlik çok gecmis olsun gecer inşallah

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal benim 5 de başladı 20.haftada bitti kiminin hiç olmuyo kiminin hamilelik boyunca sürüyor doktorunuzla konuşun ilaç yazdırın rahatlatjr biraz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar