Aşırı çok dökülmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Aşırı çok dökülmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,784 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı çok dökülmesi
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Benim bildigim bebekler annelerini tanımaya başlayınca saç dokulurmuş benim 2 oglumdada oldu bu bebeğim 4 aya gelecek yeni yeni saçım dökülmeye başladı
Benimki dün 2 aylık oldu ama kafamda saç kalmadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yakında kel kalacam diye korkuyorum valla benimde aşırı dökülüyor ve moralim çok bozuluyor
Benimde öyle tutam tutam dökülüyor

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra saç dokulmesi yasayan var mı eczaneye gittim ilac vermek istedi almadm
Eczacılar da ne satsak diye bakıyorlar.. Bir hanımefendi çam terebenti demiş ama hamilelere ve ezmiren kadınlara önerilmiyor. Kimden duyduysam saç dökülmesinin geçici olduğunu ve sonradan eski haline geldiğini söyledi.

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Eczacılar da ne satsak diye bakıyorlar.. Bir hanımefendi çam terebenti demiş ama hamilelere ve ezmiren kadınlara önerilmiyor. Kimden duyduysam saç dökülmesinin geçici olduğunu ve sonradan eski haline geldiğini söyledi.
Aynen öyle ben eczaneye ne zaman gitsem adam ne sattacagini şaşırıyor

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Benimds
Doğumdan sonra saç dokulmesi yasayan var mı eczaneye gittim ilac vermek istedi almadm
Benimde 6 aylık oldu bebeğim hala saçım dökülüyor. Sağlık ocağına gidip tahlil yaptım vitaminim çok eksik ilaç yazdı bide tiroit hastalığım varmış onun için ayriten dahiliyeye gitmem lazımmış. Ihmal etmeyin bence sizde gidip tahlillerinizi yapın. Benim saçlarım dökülmeseydi tahlil yapmazdım. Böylelikle tiroit hastalığımın olduğunu da öğrenemicektim.

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bu konuda bilgim yok kızlar araştırmadan almayın o zaman aman bi şey olmasın inşallah 👍

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
3 yıl geçti doğum yapalı ama hala dökülüyor ne zaman eski haline dönüyormuş peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu konuda bilgim yok kızlar araştırmadan almayın o zaman aman bi şey olmasın inşallah 👍
Yok araştırmadan ben almam zaten içini ferah tut 🌺

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Bizim buralarda derler ki bebekler annelerinii tanımaya görmeye başladığı ı için annelerin sâçlari dökülür gerçeklik payı nedir bilemeyiz tabiki ama öyle bir inanış var ve doğum yapan her kadında sıklıkla görülüyor tıpta sebebi nedir bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.