Sezeryan sonrası aşırı gaz yapma problemim var acil cvp bekliyim cok sık oluyo.napicam böyle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma nisa tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası aşırı gaz yapma problemim var acil cvp bekliyim cok sık oluyo.napicam böyle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,064 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası aşırı gaz yapma problemim var acil cvp bekliyim cok sık oluyo.napicam böyle
Konbuyu başlatan Fatma nisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenin Annesi

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Canım bünyenden dolayı organ topluyor kendini geçici bişey ama merak etme kendini üşütme geçer inşallah

Fatma nisa

Kayıtlı Üye
rank
Bi saatte 100 u geçkin. Allahtan eşim yok şehir dışı. Acayip utanç verici ya.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezaryen sonrası iyi diye biliyorum canım druna söyledin mi?
Uzak hastane bebeklegitmek zor .kalça cikikliga gidince muayene olacam. Kasımın sonlara doğru.

Uzak hastane bebeklegitmek zor .kalça cikikliga gidince muayene olacam. Kasımın sonlara doğru.
Canım bünyenden dolayı organ topluyor kendini geçici bişey ama merak etme kendini üşütme geçer inşallah
Mantık li topluyo galiba berbat bi durum

Fatma nisa

Kayıtlı Üye
rank
Bi doktora görün canım öncelikle birde rezene çayı sanırım iyi geliyormuş pek tecrübem yok ama genelde anneler de doğum sonrası bu gaz problemi oluyr sanırım
Iciyorumondan
Bugün nasılsın canım biraz
Sagol ilgin için Gine var problem ama akşam cok kötüydüm.aliscam yada ıyi olacam korse taktım oda sıkıştırdığı için olabilir

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

Iciyorumondan

Sagol ilgin için Gine var problem ama akşam cok kötüydüm.aliscam yada ıyi olacam korse taktım oda sıkıştırdığı için olabilir
Rahim toparlanıyor organlar düzene giriyor acaba o yüzden mi oluyor ki gebelik öncesi böyle gaz problemi yaşıyormuydun biraz bağırsaklara yönelik hareketler yapmaya çalış istersen zorlamadan yeme içme düzenini tekrar değiştir belki yediğin bişeyler dokunuyordur kolay değil hem içerden hem dışardan toparlanmaya çalışıyorsun

Fatma nisa

Kayıtlı Üye
rank
Rahim toparlanıyor organlar düzene giriyor acaba o yüzden mi oluyor ki gebelik öncesi böyle gaz problemi yaşıyormuydun biraz bağırsaklara yönelik hareketler yapmaya çalış istersen zorlamadan yeme içme düzenini tekrar değiştir belki yediğin bişeyler dokunuyordur kolay değil hem içerden hem dışardan toparlanmaya çalışıyorsun
Hiç ağrım yok ikinci sezerysn im bu okadar kolay oldu ki yüz üstü falan yatıyorum. Sanki ameliyat olmadım. Ama bu gaz devamlı rahatsız ediyo. Bide kalça çevremde sivilce gibi kabarcik lar çıktı. Sıkıntım bunlar dikisim le çokşükür problemim yok

Hiç ağrım yok ikinci sezerysn im bu okadar kolay oldu ki yüz üstü falan yatıyorum. Sanki ameliyat olmadım. Ama bu gaz devamlı rahatsız ediyo. Bide kalça çevremde sivilce gibi kabarcik lar çıktı. Sıkıntım bunlar dikisim le çokşükür problemim yok
Yarım belden iğneyle uyuştum çok iyi ilki genel narkoz uff o ilk yürüyüş mahvetti

Tüm sayfalar yüklendi.