Sorum var Sezeryan sonrası sipiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası sipiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 925 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası sipiral
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu gün Doğum sonrası kontrol için gittim erken olduğunu önümüzdeki ay gelmemi istedi. Spiralı sordum gelince kontrol edip sonra söyleyeceyini söyledi. İnernete baktım 3. 4 ay spiral olmaz yazıyor
O kontrole bağlı canım bana 2 ay sonra takarız dediler kontrolde edilmemişti ama alerji yüzünden takılmadı sonradan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Neye karşı Alerji olunca takılmıyor canım? 🤔 spiralemi?
Benim bakır ve demire alerjim var canım küçüklükten yani mesela sahte kolye bileklik demir olan yada bakır olan ne takarsan takayım buna gümüşte dahil direk olarak kaşıntı başlayıp taktığım yerde kırmızı kırmızı benekler çıkıyor

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ben 8 ay sonra takmıştım canım
Doktormu 8 ay beklemeni istedi yoksa kendi tercihinmi canım?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 8 ay sonra takmıştım canım
Doktormu 8 ay beklemeni istedi yoksa kendi tercihinmi canım
Benim bakır ve demire alerjim var canım küçüklükten yani mesela sahte kolye bileklik demir olan yada bakır olan ne takarsan takayım buna gümüşte dahil direk olarak kaşıntı başlayıp taktığım yerde kırmızı kırmızı benekler çıkıyor
Anladım canım bende öyle bişey yok sıkıntı olmaz o zaman

Eşikdiyime göre aybaşı vaxdı taxdiranda ağri olmur ama doğumdan sonrasi biomirem can özün necesen usaq necedi incidir seni oda
Şükür bizdə yaxşılıqdı canım uşağda yaxşıdı özümdə yaxşıyam bu gün çıxıdıq biraz hərləndik gəldik sən necəsən balaca necədi. Sənin qızların uşağı görəndə nə reaksiya verdi. Mənim qızım heç sevmədi. O günü balacanın üzünü cırdı elə ağladı ürəyim ağrıdı🥺

Eşikdiyime göre aybaşı vaxdı taxdiranda ağri olmur ama doğumdan sonrasi biomirem can özün necesen usaq necedi incidir seni oda
Şükür bizdə yaxşılıqdı canım uşağda yaxşıdı özümdə yaxşıyam bu gün çıxıdıq biraz hərləndik gəldik sən necəsən balaca necədi. Sənin qızların uşağı görəndə nə reaksiya verdi. Mənim qızım heç sevmədi. O günü balacanın üzünü cırdı elə ağladı ürəyim ağrıdı🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktormu 8 ay beklemeni istedi yoksa kendi tercihinmi canım?

Doktormu 8 ay beklemeni istedi yoksa kendi tercihinmi canım

Anladım canım bende öyle bişey yok sıkıntı olmaz o zaman

Yok canım olmaz endişe etme sadece taktıktan sonra çok dikkat etmelisin kaynaması için

Tüm sayfalar yüklendi.