Aşırı çok dökülmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Aşırı çok dökülmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,785 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşırı çok dökülmesi
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee
Doğumdan sonra saç dokulmesi yasayan var mı eczaneye gittim ilac vermek istedi almadm
Hele benim saçı hiç sorma 🤦doğumdan önce de dökülüyordu ama bukadar değildi özellikle banyodan sonra saçımı aşağı doğru elimle yapınca nerdeyse saçlarımın yarisi elimde kalıyor nasıl kel kalmadım daha hayret ediyorum 😆 ne yapacağımı da bilmiyorum

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Benimds
Benimde 6 aylık oldu bebeğim hala saçım dökülüyor. Sağlık ocağına gidip tahlil yaptım vitaminim çok eksik ilaç yazdı bide tiroit hastalığım varmış onun için ayriten dahiliyeye gitmem lazımmış. Ihmal etmeyin bence sizde gidip tahlillerinizi yapın. Benim saçlarım dökülmeseydi tahlil yapmazdım. Böylelikle tiroit hastalığımın olduğunu da öğrenemicektim.
Benim tiroit hormonlarim yüksek çıktı
Beeenn saç kaş kirpik kalmadı maalesef. Ama bende ilaç kullanamdım .. arifoqlunun kaş kirpik serumunu kullandım yememe çok dikkat ettim çok şükür azaldı
Tahiliye bir görünmek istiyorum bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hele benim saçı hiç sorma 🤦doğumdan önce de dökülüyordu ama bukadar değildi özellikle banyodan sonra saçımı aşağı doğru elimle yapınca nerdeyse saçlarımın yarisi elimde kalıyor nasıl kel kalmadım daha hayret ediyorum 😆 ne yapacağımı da bilmiyorum
Aynı durumdayiz

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Benim tiroit hormonlarim yüksek çıktı

Tahiliye bir görünmek istiyorum bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı durumdayiz
Kilonuz nasıl acaba ben çok zayıfladım normalde de zayıftım ama daha çok zayıfladım. Benim tiroit hormonum düşük mü yüksek mi bilmiyorum. Randevu aldım gidicem bakalım ne diyecek doktor

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çözüm bende ben doğumdan öncede yaptım hiç uzatmayan azıcık olan dökülen saçıma bire bir geldi hamilekten önce yaptım hamileyken yaptım şuan hiç dökülmüyo çok şükür. Hazırmısınız arzunun mucizevi kürünü yazıyorum 😃😃😃 1 tane yumurta beyazı ben sarı atılmasın diye hepsini kullandım ama kokmasın diye sadece beyazını kullanabilirsiniz zeytinyağı 1 tatlı kaşığı bal haftada 1 kez saç dibinize sürün 1 veya 2 saat kafanıza poşet takıp bekletin farkı daha ilk yapışta hissediceksiniz pamuk gibi olucak saçlarınız. Dualarını beklerim🥰🥰🥰🥰🥰

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
Benim aşırı derecede dökülüyor, doktora gitçektim bi tanıdığım gitmiş bi dünya ilaçlara para vermiş faydasını görmemiş o yüzden gitmedim. Ne zaman durur dökülmesi bilmiyorum
Canım eczanede satiliyor bioxcin sampuani çok faydasini gördüm ilk dogumumda simdide almayı düşünüyorum bence onuda bi kulan

Tüm sayfalar yüklendi.