Asırı sıcaklar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Asırı sıcaklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 570 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Asırı sıcaklar
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
sıcak hava beni öldürüyor resmen su içinde kalıyom bacaklarım sureklı terliyor suyum mu geldi acaba diye tedirgin olmaktan strese girdim iyice 😒😓

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
sıcak hava beni öldürüyor resmen su içinde kalıyom bacaklarım sureklı terliyor suyum mu geldi acaba diye tedirgin olmaktan strese girdim iyice 😒😓
Canım şimdiden böyle valla bende aynıyım ağustos gibi falan ne hale geleceğiz Allah biliyor oğlanı aldım geldim okuldan az önce su içinde kaldım böyle terlediğimi bilmem ben önceki gebeliklerde bu haftalarım hep kışa denk geldi bunda nasıl geçecek bilmiyorum 🤦‍♀️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla su gibi oluyoruz sıcaklardan senin son zamanların daha zor gecer agustos yakar bide Allah yardımcın olsun

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızımı eylulde dogurdum 4 sene olacak o zamanlar sabah aksam dusa giriyordum cok zor gecmıs tı bunda da yeni basladı sıcaklar cok sıcaga kalmadan dogarsa bari 😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar