Asiri uyku ve sirt agrisiiiiiii yardim edinnnnn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde CnsuAkyz tarafından oluşturulan Asiri uyku ve sirt agrisiiiiiii yardim edinnnnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 700 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Asiri uyku ve sirt agrisiiiiiii yardim edinnnnn
Konbuyu başlatan CnsuAkyz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

CnsuAkyz

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili hamişler ve anneler . 35+2 de sürekli uyku halim var sürekli uyuyorum ve sırtımın böbreklerin olduğu kısmında ağrı cok oluyor siadece böyle olan var mı. Uyuyamayacaksın son zamanlar diyorlardı ben sürekli uyumaya meyilliyim 😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili hamişler ve anneler . 35+2 de sürekli uyku halim var sürekli uyuyorum ve sırtımın böbreklerin olduğu kısmında ağrı cok oluyor siadece böyle olan var mı. Uyuyamayacaksın son zamanlar diyorlardı ben sürekli uyumaya meyilliyim 😊
Canım ikiside normal az kalmış az daha sabret artık uyuyamamak daha kötü boşver bebiş doğmadan bol bol uyu keyfini çıkar sağlıkla alırsın kucağına inşallah ☺️

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleydim hiç uyku sorunum olmadı geceler. GÜNDÜZ asla uyumazdım ama son aylarda HEP uyuyordum sadece son iki gece uyku sorunu yaşadım.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok normal canım merak etme doğum yaklaştıkça olur ağrılar falan. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 🙏🌼

CnsuAkyz

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal canım merak etme doğum yaklaştıkça olur ağrılar falan. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 🙏🌼
Inşallah korkularım başladı artık 🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende öyleydim hiç uyku sorunum olmadı geceler. GÜNDÜZ asla uyumazdım ama son aylarda HEP uyuyordum sadece son iki gece uyku sorunu yaşadım.
Yorgun düşüyorum galiba artık 😊

Yorgun düşüyorum galiba artık
Canım ikiside normal az kalmış az daha sabret artık uyuyamamak daha kötü boşver bebiş doğmadan bol bol uyu keyfini çıkar sağlıkla alırsın kucağına inşallah ☺️
Hayırlısıyla bi doğsa kurmaktan da yoruldum kendimi de çok dinliyorum galiba korkudan 😊
😊

Nehir

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla canım genelikle insan agridan uyuyamıyor ama tabi bunyeye bağlı canım rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Inşallah korkularım başladı artık 🤲🥰

Yorgun düşüyorum galiba artık 😊

Yorgun düşüyorum galiba artık

Hayırlısıyla bi doğsa kurmaktan da yoruldum kendimi de çok dinliyorum galiba korkudan 😊
😊
Korku normal yeni herhalde ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.