Ateş basması

• Konbuyu başlatan Dhdfj
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dhdfj tarafından oluşturulan Ateş basması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 386 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ateş basması
Konbuyu başlatan Dhdfj
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Biranne

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar 33. Haftadayım ellerde ve ayaklarda sizde de ateş oluyor mu ve vucutta çok rahatsız ediyor geçirmek için ne yapıyorsunuz
Evet maalesef 30.haftadan sonra başlıyor canım ben ilk hamilelikte buz küpleri poşete koyup soğuk buz kompres uyguluyordum elime ayaklarıma bir nebze rahatlatıyor 🧡 🧡 bu hamileliğimin son 2 ay ında havalarda ısınıyor aynen yine uygularım diye düşünüyorum

Eda.25

Kayıtlı Üye
rank
Şekeriniz var mi
Yok hayır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet maalesef 30.haftadan sonra başlıyor canım ben ilk hamilelikte buz küpleri poşete koyup soğuk buz kompres uyguluyordum elime ayaklarıma bir nebze rahatlatıyor 🧡 🧡 bu hamileliğimin son 2 ay ında havalarda ısınıyor aynen yine uygularım diye düşünüyorum
Acaba öyle mi yapsam bende artık sıcaktan duramıyorum😒

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 33. Haftadayım ellerde ve ayaklarda sizde de ateş oluyor mu ve vucutta çok rahatsız ediyor geçirmek için ne yapıyorsunuz
Adet olamadigimiz için malesef ateş yapıyor bunu rahatlatacak pek birşey yok arkadaş buzla rahatlıyorum demiş aman dikkat edin serinleyim derken hepten soğuk almayın ayaktan sonra sancidan duramazsin

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde cok ates basiyordu evde kışın atlet şort dolaşıyordum bu gebeligimde cok üşüyorum 32 oldum ama hiç ısınamadım bu kış

Biranne

Kayıtlı Üye
rank
Bemde 33 haftadan beri sıcak basıyor 38 haftalığım oturduğum yerden terliyorum lohusa döneminde oluyormuş canım inşallah tez zamanda bebişleri alırız kucağımıza ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.