Augmentin kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Augmentin kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 327 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Augmentin kullanımı
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar gece sabaha kadar diş agrısından uyuyamadım denemediğim bitkisel formül kalmadı kar etmedi sabah yüzüm balon gibi uyandım doktor augmentin 625mg yazdı antibiyotik b grubuna giriyo 27.haftadayım daha önce kullanan oldu mu aranızda bu ilacı acaba 😞

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar gece sabaha kadar diş agrısından uyuyamadım denemediğim bitkisel formül kalmadı kar etmedi sabah yüzüm balon gibi uyandım doktor augmentin 625mg yazdı antibiyotik b grubuna giriyo 27.haftadayım daha önce kullanan oldu mu aranızda bu ilacı acaba 😞
Geçmiş olsun canım Dr verdiyse kullan sorun olsa vermezdi diş ağrısı antibiyotiksiz geçmez

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım Dr verdiyse kullan sorun olsa vermezdi diş ağrısı antibiyotiksiz geçmezg

Geçmiş olsun cnm doktor yazdıysa sorun yoktur

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm doktor yazdıysa sorun yoktur
İnşAllah geçer tuhaf bi doktordu bişey anlamadım önce binlik yazdı sonra 625lik kafam karıştı kadın doğumcuna sor dedi sordum düşük mg yazsın dedi dedim o zaman geçmez dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşAllah geçer tuhaf bi doktordu bişey anlamadım önce binlik yazdı sonra 625lik kafam karıştı kadın doğumcuna sor dedi sordum düşük mg yazsın dedi dedim o zaman geçmez dedi
Kendi doktorum çektir lokal anestezi ile cekim yapsın diyo oda diyo erken doğuma neden oluyo çekmeyelim anlamadım yani

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendi doktorum çektir lokal anestezi ile cekim yapsın diyo oda diyo erken doğuma neden oluyo çekmeyelim anlamadım yani
Canım benim 20lik dişim atıyordu korkudan gidemedim parol yedim geçti agrısı

Tüm sayfalar yüklendi.