AVRUPA YAKASI SEZERYAN DOĞUM 🤱🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan AVRUPA YAKASI SEZERYAN DOĞUM 🤱🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,262 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı AVRUPA YAKASI SEZERYAN DOĞUM 🤱🏻
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...
Kuzum benim sen nasılsın çoktan seni göremiyorum valla cnm doktor becerisi çok önemli kuzum ben ilkte genel oldum çok rahattı doktorum çok iyisi şimdi spinal olacam 7 ocak cuma günü bu doktorum da çok iyi
İyi olmaya çalışıyoruz çok şükür bı sure hastanede yattım çıktım şimdi zamanımın dolmasını bekliyorum hayırlısıyla 🤲🏻
Sen nasılsın doğum için gün almışsın okudum Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️☺️
Bende tam bayılma istemiyorum açıkçası çünkü bebekle ilgilenen kimse olmayacak başbaşa kalacağız o sebeple doğumdan sonra kendimde olmak istiyorum spinal anestezi daha uygun olur benim ic9

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
İyi olmaya çalışıyoruz çok şükür bı sure hastanede yattım çıktım şimdi zamanımın dolmasını bekliyorum hayırlısıyla 🤲🏻
Sen nasılsın doğum için gün almışsın okudum Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️☺️
Bende tam bayılma istemiyorum açıkçası çünkü bebekle ilgilenen kimse olmayacak başbaşa kalacağız o sebeple doğumdan sonra kendimde olmak istiyorum spinal anestezi daha uygun olur benim ic9
Cümlemiz inşallah cnm saglıkla alalım hepımız kucagımıza inşallah cnm kaç haftalık oldunuz

Vallahi ben Beylikdüzü Medicana international gidicem Dr Nalan karacaoğlu doğum sezaryen 16 bin canım korona testi dahil yanında refakatçi ile 16.700 bilgin olsun ben daha önce aynı hastanede sezaryen doğum yaptım 1gunde kalktım ameliyat günü içerisinde yürüyüş yaptım doktorum çok iyiydi ama tüp bebeğe geçmiş aynı hastanede fiyat bu canim https://instagram.com/drnalankaracaoglu?utm_medium=copy_link
Daha önce hastanede muayne olmayan hastaları kabul ediyor mu acaba? Ben burda bı ozelle konuştum benimki riskli gebelik diye doktor ben sorumluluk alamam dedi gönderdi. Hiç doğumu konusunu açmadı bile ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bağcılar Medipolde var.Benim doktorum.işinde iyi olan doktor.Normalde normal doğumda 10 günde dikişim olduğu için ayağa kalkamazdım.Ama sezaryende 6 günde evde iş yapmaya bailamıştım.Doktorun tecrübesi çok önemli.Fiyatı 5250
Fiyatı da çok iyiymiş. bende toparlanma süresi kişiden kişiye değişse de doktorun eliylede ilgili olduğunu düşünüyorum ya. Bı iğne bile olurken kiminin eli ağır oluyor günlerce iğne yeri sızlıyor

Cümlemiz inşallah cnm saglıkla alalım hepımız kucagımıza inşallah cnm kaç haftalık oldunuz
32 olduk çok şükür 29 haftalıkken sezeryan dediler kabul etmedim imza verip çıktım hastaden

32 olduk çok şükür 29 haftalıkken sezeryan dediler kabul etmedim imza verip çıktım hastaden
Canım bağcılar Medipolde var.Benim doktorum.işinde iyi olan doktor.Normalde normal doğumda 10 günde dikişim olduğu için ayağa kalkamazdım.Ama sezaryende 6 günde evde iş yapmaya bailamıştım.Doktorun tecrübesi çok önemli.Fiyatı 5250
Adı neydi acaba doktorun

Son düzenleme:

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Daha önce hastanede muayne olmayan hastaları kabul ediyor mu acaba? Ben burda bı ozelle konuştum benimki riskli gebelik diye doktor ben sorumluluk alamam dedi gönderdi. Hiç doğumu konusunu açmadı bile ☺️
Kabul ediyorlar hayatım ben dedim ki mesela acil suyum geldi doğuma geldim kabul ediyormusunuz dediler ki evet kabul ediyoruz önce nöbetçi kadın doğum doktorumuz muayene edip korona testi yapıyor yoksa sezaryen almıyor katmış mecbur korona hızlı test yapıyorlarmış isterseniz yok ben dışarıda devlet hastanesinde ücretsiz yaptiricam derseniz 3gunluk test sonucunu kabul ediyoruz dediler canım

Medicana International İstanbul Hastanesi​

2,9(712)
İstanbul'da bir özel hastaneAçık

333+

Genel Bakış

Duyurular

Yorumlar

Fotoğraflar

Hakkında

Ana Sonuçlar​

ARA
YOL TARİFİ
KAYDET
WEB SİTESİ

Büyükşehir, Beylikdüzü Cd. No:3, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

medicana international i̇stanbul hastanesi haritası

24 saat açık

0850 460 6334

Kabul ediyorlar hayatım ben dedim ki mesela acil suyum geldi doğuma geldim kabul ediyormusunuz dediler ki evet kabul ediyoruz önce nöbetçi kadın doğum doktorumuz muayene edip korona testi yapıyor yoksa sezaryen almıyor katmış mecbur korona hızlı test yapıyorlarmış isterseniz yok ben dışarıda devlet hastanesinde ücretsiz yaptiricam derseniz 3gunluk test sonucunu kabul ediyoruz dediler canım

Medicana International İstanbul Hastanesi​

2,9(712)
İstanbul'da bir özel hastaneAçık

333+

Genel Bakış

Duyurular

Yorumlar

Fotoğraflar

Hakkında

Ana Sonuçlar​

ARA
YOL TARİFİ
KAYDET
WEB SİTESİ

Büyükşehir, Beylikdüzü Cd. No:3, 34520 Beylikdüzü/İstanbul
Ekli dosyayı görüntüle 1395

24 saat açık

0850 460 6334
Yaaa çok teşekkür ederim bı görüsiyim testide orda yaptırırım devlet hastanesinde sıra bekle sonuç bekle derken uğraşamam

Canımsın Beylikdüzü devlet hastanesi bedava ama hiç kendimi ve bebeğimi riske atamam canım ve korona var başka biriyle aynı odada kalamam rahatıma düşkün biriyim ne yalan söylüyum bebekler kismetiyle gelirmis 13yil sonra hamile kalmışım hastane bahçesinde davul zurna caldirmadigima yansın kaynanam 🤣
Devlet hastaları çok sorunlu bu aralar covid pozitifle hamileleri ayni salonda bekletiyorlar ben birebir şahit oldum. para yerine konur önemli olan sağlık kesinlikle katılıyorum

Son düzenleme:

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa çok teşekkür ederim bı görüsiyim testide orda yaptırırım devlet hastanesinde sıra bekle sonuç bekle derken uğraşamam
Rica ederim canım benim gitmek istediğim doktor Nalan karacaoğlu Instagram paylaşıyorum bı bak canim güler yüzlü bı doktor a benziyor sigorta lilar a fiyat fark ediyor canim benim sigortam yok o yüzden 16 bin lira korona testi 350 lira ama senin sigortan varsa daha uygun dur canım doktor un Instagram https://instagram.com/drnalankaracaoglu?utm_medium=copy_link

...

Moderator
Mod
rank

Fiyatı da çok iyiymiş. bende toparlanma süresi kişiden kişiye değişse de doktorun eliylede ilgili olduğunu düşünüyorum ya. Bı iğne bile olurken kiminin eli ağır oluyor günlerce iğne yeri sızlıyor

Adı neydi acaba doktorun
Feride mimaroğlu

Feride mimaroğlu
Kabul eder canım.Çok iyi bir doktor.Dediğin gibi iğne bile olurken elden ele farkediyor.

Feride mimaroğlu

Kabul eder canım.Çok iyi bir doktor.Dediğin gibi iğne bile olurken elden ele farkediyor.
Bağcılara yakınmısınız canım.

Feride mimaroğlu

Bağcılara yakınmısınız canım.
Yakınım semt olarak fark etmez giderim yeter ki doktor iyi olsun doğumda stres yaşamıyımda

Tüm sayfalar yüklendi.