Sorum var Ay kızlar lütfen bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde seymaarıbaş tarafından oluşturulan Ay kızlar lütfen bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 558 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ay kızlar lütfen bakın
Konbuyu başlatan seymaarıbaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

seymaarıbaş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar afedersiniz biraz önce büyük tuvaletimi yaparken bi baktım kanlı suyla beraber gelmiş ödüm koptu bu ne diye.38+3 um nişan gelmesi dediginİz böyle biseey mi acaba gerildim valla. Bugün doktorum var zaten ama bekleyemedim bilen varsa yazabilir mi lütfen

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar afedersiniz biraz önce büyük tuvaletimi yaparken bi baktım kanlı suyla beraber gelmiş ödüm koptu bu ne diye.38+3 um nişan gelmesi dediginİz böyle biseey mi acaba gerildim valla. Bugün doktorum var zaten ama bekleyemedim bilen varsa yazabilir mi lütfen
Kuzum doktora gidip alttan muayene olmadıysan nişan gelmiş

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım tarif ettiğin nişan da olabilir. Hemoraidin varsa zorladıysan kanama da olabilir. Net bilgiyi doktordan alırsın tabi

Tüm sayfalar yüklendi.