Ayak altı topuk agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Ayak altı topuk agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 914 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayak altı topuk agrisi
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın 25 hafta oluyor tam 3 4 gündür ayaklarimin altı ağrıyor. Parmak altlarim ve topuğum aldı zonkluyor gibi. İnternette hep topuk dikeni yazmışlar bende korktum. Evde hafif 1 cm yüksek terlik giyince biraz iyi geliyor gibi acaba omurgamin şekli değiştiği için midir. Sizlerde olan da var mı ?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın 25 hafta oluyor tam 3 4 gündür ayaklarimin altı ağrıyor. Parmak altlarim ve topuğum aldı zonkluyor gibi. İnternette hep topuk dikeni yazmışlar bende korktum. Evde hafif 1 cm yüksek terlik giyince biraz iyi geliyor gibi acaba omurgamin şekli değiştiği için midir. Sizlerde olan da var mı ?
Topuk dikeni olsa topuğuna bastığın an inlersin canım biraz masaj yap ılık suya koy ayaklarını tuz at birazda belki iyi gelir

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm ayakların şiştiyse ondan olabilir

Eylüluz

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durum bende de var 36 haftaligim azıcık ayakta durup yada yürüdüğüm zaman aşırı ağrıyı oturuyorum yine aynı doktor normal diyip geciyo

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Canm ayakların şiştiyse ondan olabilir
Daha şişlik felan yok hiç. Ayak tabanındaki ara ara kemiklerim ağrıyı gibi. Bazen parmaklarım uyuşuyor gibi belkide bebişim sinirlere bası yapıyordur diyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı durum bende de var 36 haftaligim azıcık ayakta durup yada yürüdüğüm zaman aşırı ağrıyı oturuyorum yine aynı doktor normal diyip geciyo
Senin 36 dasin normalde ben daha 25 saşkinim :) umarım gebeliğe bağlıdır kilo artışı ve omurilik şekil degistirmesindendir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Topuk dikeni olsa topuğuna bastığın an inlersin canım biraz masaj yap ılık suya koy ayaklarını tuz at birazda belki iyi gelir
Teşekkür ederim denicem. İnsallh değildir içimi rahatlattin

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim denicem. İnsallh değildir içimi rahatlattin
Rica ederim canım ama yinede ihmal etme gittiğinde doktora söyle kalsiyum yazar belki bide 25 haftalıkta olsan rahmin büyüdü ve ister istemez belindeki sinirlere de etki ediyordur. Ben 13 haftalığım bazen belimden bacağıma basamıyorum öyle bi kalça ağrısı varki ama bende bel düzleşmesi ve fıtık başlangıcı var ondan dolayı oluyor sanırım kendimi yorduğumda olurdu en ufak bi iş yapsam bile böyle sızım sızım sızlar şimdi dahada arttı hamile yogası yapmaya başlıcam doktor önerirse eğer yarın randevum var sorucam sende böyle egzersizler yap açma germe çok hareketsizlikte ağrı yapar

Nur bayar

Kayıtlı Üye
rank
Ödem ya da fazla kilo alımi olmustur ben sahsen 35 kg aldim bileklerim topuklarim aciyo 84 kg oldum vicudum artik dayanamiyor 6 ayda 35 kg birden almak illaki biryerlerimi bozucak diye dusunuyoeum

Tüm sayfalar yüklendi.