Sorum var Ayakta içe dönükluk

• Konbuyu başlatan Esra anne
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra anne tarafından oluşturulan Ayakta içe dönükluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 780 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayakta içe dönükluk
Konbuyu başlatan Esra anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘
E

Esra anne

Guest
Merhaba kizlar bu hafta gittiğim ultrason da doktor bebegimin bir ayagının içe dönük olabileceğini söyledi aslinda tam olarak emin değil bir hafta sorna tekrar gitmemi söyledi belkide sadece bugün o poziyonda olabilir dedi boyle birşey başina gelen varmi?
Tedavisi falan nasil googlede araştırdım fotoğraflar aşiri dönük ilerde sorun olurmu?

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bu hafta gittiğim ultrason da doktor bebegimin bir ayagının içe dönük olabileceğini söyledi aslinda tam olarak emin değil bir hafta sorna tekrar gitmemi söyledi belkide sadece bugün o poziyonda olabilir dedi boyle birşey başina gelen varmi?
Tedavisi falan nasil googlede araştırdım fotoğraflar aşiri dönük ilerde sorun olurmu?
Kuzum inşaAllah yanılma olur ama ben bildiyim kadarıyla onun tedavisi var

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Insallah yoktur canim sen icini ferah tut ama varsa bile onun icin ozel ayakkabilar falan yaptirikiyo sanirim bizim bi tanidiktada vardi su an bisey yok cok sukur

Esra99

Kayıtlı Üye
rank
Insallah yoktur canim sen icini ferah tut ama varsa bile onun icin ozel ayakkabilar falan yaptirikiyo sanirim bizim bi tanidiktada vardi su an bisey yok cok sukur
İnsAllah peki tanidigınızin sadece bir ayagında mi vardı yokse ikisinde de mi çünkü bizimkının doktor bir ayagının normal sadece bir ayagının olabılecegını soyledı göstermediği için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kuzum endişe etme Allah'ın izniyle yanılma olmuştur muhtemelen

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın izniyle inşallah birşey çıkmaz canım iyi düşün iyi olsun stres sıkıntı yapma kendine ayrıca öyle bir durum oldu diyelim çok şükür giderilebilecek bir rahatsızlık bu benim arkadaşımın bebeğinin iki ayağıda içe dönüktü çocuk doğduktan sonra alçıya aldılar ve düzeldi şuan iki yaşında ve çok şükür bir sıkıntı yok

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
Bildiğim kadarıyla tedavisi var özel ayakkabi gidiyorlar düzeliyor yanlış hatırlamıyorsam

Öykü'nün annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım arkadasimjn kızı öyleydi tedavisi var belli bir aya kadar hatta yaşına kadar bir aparat takılıyor derecesi değişiyor ileriki yaşlarda da takılan oluyormuş ama duzeltilebilecek bişey inşallah bugün ki pozisyonu öyledir de bişey yoktur ❤️

Slv

Kayıtlı Üye
rank
İnsAllah peki tanidigınızin sadece bir ayagında mi vardı yokse ikisinde de mi çünkü bizimkının doktor bir ayagının normal sadece bir ayagının olabılecegını soyledı göstermediği için
1 ayaginda canim su an o soyledigim çocuk 3. Sinifa gecti masallah ve ben evlendigimde fark etmemistim bile daha sonra ogrendim oyle bisey yasadiklarini

Tüm sayfalar yüklendi.