Sorum var Ayakta şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Ayakta şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,050 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayakta şişlik
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 31 hafta 4 günlük coraplarımı çıkarınca fark ettim şok oldum ayaklarım dünkine nispeten daha çok şişmiş günü günden şişmeye davam ediyor sizce normalmi
Hele benimki🤣benden bağımsız olarak büyüyor sanki,ödem oluyor canım ayakta fazla kalınca falan,ayaklarıni yukarda tut ve uzan, eşin masaj yapsın cok iyi oluyor🤌ayakkabi giymek bile istemiyorum ben

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Hele benimki🤣benden bağımsız olarak büyüyor sanki,ödem oluyor canım ayakta fazla kalınca falan,ayaklarıni yukarda tut ve uzan, eşin masaj yapsın cok iyi oluyor🤌ayakkabi giymek bile istemiyorum ben
Bende artık parmak arası terlik giyiniyorum çünkü ayakkabı babet falan ayağıma eziyet gibi geliyor şuan terlikle özgürlüğümü ilan ettim düpedüz tabi ayaklarımın özgürlük ilanı bu terlik 😅😅

Ekiz anasi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 31 hafta 4 günlük coraplarımı çıkarınca fark ettim şok oldum ayaklarım dünkine nispeten daha çok şişmiş günü günden şişmeye davam ediyor sizce normal

Selam kızlar 31 hafta 4 günlük coraplarımı çıkarınca fark ettim şok oldum ayaklarım dünkine nispeten daha çok şişmiş günü günden şişmeye davam ediyor sizce normalmi
Salam men 4aylik hamileyim ayaqlarim sisir ust yan terefleri hekim mene tabletka yazib ancaq bilmirem icim ya yox . Sizde ayaq sismesine gore derman qebul etmisiz ?

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Salam men 4aylik hamileyim ayaqlarim sisir ust yan terefleri hekim mene tabletka yazib ancaq bilmirem icim ya yox . Sizde ayaq sismesine gore derman qebul etmisiz ?
Salam 4 ayda nə tez şişib hələ mən özümə deyirəm tezdi həkim deyib sabah gəl gedəcəm görüm nə deyəcək yazacaq hələki ona görə dərman içməmişəm ama həkim məsləhət görürsə ziyanı yoxdusa içsəz yaxşıdı ayınız balacadı çünki

Ekiz anasi

Kayıtlı Üye
rank
Salam 4 ayda nə tez şişib hələ mən özümə deyirəm tezdi həkim deyib sabah gəl gedəcəm görüm nə deyəcək yazacaq hələki ona görə dərman içməmişəm ama həkim məsləhət görürsə ziyanı yoxdusa içsəz yaxşıdı ayınız balacadı çünki
Mende ekizdi hem yeqin ona gore bele tez baslayib sismesi hemde ayaq uste cox dururarm is guc gorurem birazda zulaldi cixmisdi

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Mende ekizdi hem yeqin ona gore bele tez baslayib sismesi hemde ayaq uste cox dururarm is guc gorurem birazda zulaldi cixmisdi
Hə maşallah əkiz olmasına görə bilmirəm ama zülal olanda olur deyirlər çalış çox ayaq üstə durma qədərində elə məndə axır vaxtlar ayaqüstə idim evdə qonaqlar getmək bilmir 2 həftədi uje deyirdilər gəz axıra yaxındı fln dünən doplerə getdim öyrəndimki uzanmalı imişəm ərkən doğum riski var imiş ona görə yaxşı həkim nəzarəti yaxşıdı problem olmasa belə vaxtında gedmək lazımdı təəssüfki qıraq hər kəs bunu qanmır
inşallah zərəri yoxdusa həkim nə desə onu edin sora fəsadları olmasın inşallah sağ salamat qurtaraq🙏🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tu tüketimini bırak canım ve bol bol su iç bol bol yürü bende o şişme hiç olmamıştı taki hastende yatışım yapılama kadar 😂😂suni sancı verdikçe şişmiştim baloncuk gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar