Ayaktayken yada yürürken sanki vajina bölgem çok ağrıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Ayaktayken yada yürürken sanki vajina bölgem çok ağrıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,530 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayaktayken yada yürürken sanki vajina bölgem çok ağrıyor
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Nor
30+4 günlük olduk sanki alt bölgem çıkacak gibi oluyor sizce neydn kaynaklıdır mutlaka dizinde başınıza gelmiştir kontrolüme de 2 hafta var
Normalmis canım geçen dokdora sordum aynı sıkıntı bendede vardı çünkü afedersin vajina ağrısı değilde üst kısmı ani hareketimde yatakdan kalkarken otururken çok ağrıyo bazen ara ara durduk yere ağrıyo

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
30+4 günlük olduk sanki alt bölgem çıkacak gibi oluyor sizce neydn kaynaklıdır mutlaka dizinde başınıza gelmiştir kontrolüme de 2 hafta var
Normal kuzum benimde nerdeyse 27. Haftdaan beri var şuan 31+5 oğlum ne zaman baskı uapsa yada kendini ittiese sancı oluyor ayağa kalkınca aşağı daha çok baskı yapıyor ve çıkacak gibi oluyor şükür bugün doktorum sıkıntı yok dedi normal yani eğer bebeğin baş gelişse ondan olabilir başı cidden baya baskı yapıyor 🤦🏻‍♀️

Duygu1990

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnmde oldu hep 37 hafta 4 günde suyum geldi bebek tersdi sezeryan oldum bu ağrılar hiç geçmeyecek ben hep sordum doktora olur dedi normalmiş ama çok kötü oran çok ağrır egilemezsin ben vajina kemiginde ağrı bacak ekleminde ağrı ve en son kaldıramıyorum yürürken bile çok ağrıyordu çok çektim doğuran kadar sürdü geçmiş olsun

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Tüm güzel yorumlariniz için teşekkür ederim şuan bebeğim doğum kanalına girmedi bende en çok erken doğumdan korkuyorum ilk oglumi 37 haftalık iken kucağıma almıştım açık sezeryan olmam gerekti bunda da baskı oluşunda tereddütte kaldım 😇

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnmde oldu hep 37 hafta 4 günde suyum geldi bebek tersdi sezeryan oldum bu ağrılar hiç geçmeyecek ben hep sordum doktora olur dedi normalmiş ama çok kötü oran çok ağrır egilemezsin ben vajina kemiginde ağrı bacak ekleminde ağrı ve en son kaldıramıyorum yürürken bile çok ağrıyordu çok çektim doğuran kadar sürdü geçmiş olsun
Benim zaten sezeryan ama şimdi küçük gelmesin en azından 38 de olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.