Aylık bebek anı fotoğraf çekim battaniyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mermaid tarafından oluşturulan Aylık bebek anı fotoğraf çekim battaniyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 315 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aylık bebek anı fotoğraf çekim battaniyesi
Konbuyu başlatan Mermaid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Mermaid

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebişim için fotoğraf çekim battaniyesi almak istiyorum pazen battaniye olsun istiyorum yün ve triko var ama kullanışlı olurmu yoksa sadece süs niyetinemi kullanilabiliyor aranizda alıp memnun kalan varmı aldıysanız nereden aldınız ve battaniye ölçüsü kaç olursa iyi olur yardımcı olur musunuz 🌺

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
12 ayına kadar konsept fotoğrafını çektim ama ekstra birşey almadım evde renkli şallarım ile şekiller verip öyle çektim büyük birde beyaz battaniyem vardı onu altına sererdim düz beyaz fon olsun diye hep böyle çektim 😅🥰

Mermaid

Kayıtlı Üye
rank
12 ayına kadar konsept fotoğrafını çektim ama ekstra birşey almadım evde renkli şallarım ile şekiller verip öyle çektim büyük birde beyaz battaniyem vardı onu altına sererdim düz beyaz fon olsun diye hep böyle çektim 😅🥰
İyi fikir aslında ışıklı panoda var bende kendimce yapayım birşeyler 👍🙂

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu ya nasıl çektin yuklesene fikir olsun bize

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar