Aynısını yaşayan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Srp tarafından oluşturulan Aynısını yaşayan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,679 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Aynısını yaşayan varmı
Konbuyu başlatan Srp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkiz❣️bebiş❣️Annesi

Srp

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bişey soracaktim doktora gitmeden önce size bişey danışmak istedim başına gelen varmı merak ettim. Benim bebeğim 7 aylık oldu şuan ama ben ikinci kez gebe olabilirm diye şüpheleniyorum yanlışlıkla olmuş olabilirm eğer varsa böyle bişey siz neler yaptınız nasıl bı süreç oluyor ve sezeryan doğum yaptım.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bişey soracaktim doktora gitmeden önce size bişey danışmak istedim başına gelen varmı merak ettim. Benim bebeğim 7 aylık oldu şuan ama ben ikinci kez gebe olabilirm diye şüpheleniyorum yanlışlıkla olmuş olabilirm eğer varsa böyle bişey siz neler yaptınız nasıl bı süreç oluyor ve sezeryan doğum yaptım.
Canım benim kuzenim 40cikinca hamile kalmış bebeğin kakasindan anlamış yeşil mis oyke dedi iki bebek arası sadece 40 gün ve oda sezaryen doğum yapmisti ikisine de sadece göbeği sarkmisti başka bişey olmadi

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben 27 haftalik ikizlere hamileydim ve acilen doguma alindim ve bebegimin birivefat etti biri 3 aya yakin kuvezde kaldi hastaneden ciktiktan sonra piskolojim alt ust olmustu cunku uykudan uyanmiyo emziriyorum emmiyo resnen cay kasigiyla besledim onuda midesi hazmedemiyo o kustukca aglayarak tekrar yedirmeye calisiyodum 6 aydan sonra hamile oldugumu ogrendim benim icin iyi oldu degilse ya o cocugun ustune dystukce hasta olucakyi yada ben kafayi yiyecektim insanin dyrumuna gore degisiyo ama cocugun disa fonuk gozunun acilmasi icin kardes sartmis birbirlerine okadar destek oluyolarki simdi ben bile şaşırıyorum uzulme cnm okadar güzel oluyoki basra zorlugu var ama sonu guzel

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
canim ikinci cocugum 9
canim ikinci cocugum 9 bucuk aylikken 3. cocuguma hamile kaldigimi ogrendim ve suan 4 bucuk aylik hamileyim. suana kadar bi sıkıntı yasamadim cok sukur.. ben de sezaryen dogum yaptim. ilerleyen zamanda bi sey olur mu bilemiyorum ( insaAllah olmaz) dr um da olumsuz hicbir sey soylemedi.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende keske daha erken yapsaydım diyorum benim arkadaşım da iki bebek arasinda 6 ay var karnindaki dogana kadarda digerini emzirdi bir ay kala kesmişti memeden şimdi ikiside buyudu ikiz gibiler bi oğlan bir kizi var kardes deil arkadas gibiler oyun oynuyorlar birlikte yemek yiyorlar herseyi beraber yapiyorlar benim oğlum 5 yaşında 25 haftalık hamileyim daha dogmadan ne beni ne babasini nede esyasini paylasmak istemiyor bebege iki kıyafet aldik diye kendi kıyafetlerini delmis benim kiyafetim eskidi bana alin ona alcaginiza diyor her gun anlatiyorum konusuyorum dogunca ne yapicam hic bilmiyorum 🤦

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende keske daha erken yapsaydım diyorum benim arkadaşım da iki bebek arasinda 6 ay var karnindaki dogana kadarda digerini emzirdi bir ay kala kesmişti memeden şimdi ikiside buyudu ikiz gibiler bi oğlan bir kizi var kardes deil arkadas gibiler oyun oynuyorlar birlikte yemek yiyorlar herseyi beraber yapiyorlar benim oğlum 5 yaşında 25 haftalık hamileyim daha dogmadan ne beni ne babasini nede esyasini paylasmak istemiyor bebege iki kıyafet aldik diye kendi kıyafetlerini delmis benim kiyafetim eskidi bana alin ona alcaginiza diyor her gun anlatiyorum konusuyorum dogunca ne yapicam hic bilmiyorum 🤦
O daha 5yasinda benimki 13 sürekli bana kardeş yapın dedi en son hamile olduğumu öğrenince babası dedi ona bı kardesin olacak istemiyorum demeye başladı benim oğlum benim ailemde tek torun çok şımartılmış oturup onunla konuştum bu hayatta ben vefat edince kendi kanına ihtiyacın olacak kardeş başka bunu istemiyorum aldığımız yere bırakalım olmaz ki dedim takı 30 hafta olana kadar farklı davranıyordu beni gördü lahana gibiyim şişko oldum gelip göbeğimi seviyor öpüyor tekme atınca elini koyduruyorum şaşırıyor sevdir şimdi den canım bide ben oğlum okulday Ken onu sevebildigim kadar seviyim diyorum o gelince kıskanması 😌

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliği sırasında tekrar gebe kalan bile var düşün

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
O daha 5yasinda benimki 13 sürekli bana kardeş yapın dedi en son hamile olduğumu öğrenince babası dedi ona bı kardesin olacak istemiyorum demeye başladı benim oğlum benim ailemde tek torun çok şımartılmış oturup onunla konuştum bu hayatta ben vefat edince kendi kanına ihtiyacın olacak kardeş başka bunu istemiyorum aldığımız yere bırakalım olmaz ki dedim takı 30 hafta olana kadar farklı davranıyordu beni gördü lahana gibiyim şişko oldum gelip göbeğimi seviyor öpüyor tekme atınca elini koyduruyorum şaşırıyor sevdir şimdi den canım bide ben oğlum okulday Ken onu sevebildigim kadar seviyim diyorum o gelince kıskanması 😌
Sevdiriyorum canim kardesiyle ilgili hikayeelr anlatiyorum seni merak ediyor senin sesini duyuyor diye anlatip konusuyorum cok iyi ama ertesi gün uyaniyor baska bir seyden trip yiyoruz 🤣🤦 cok istedigu kumandalı araba vardj kardeşin sana hediye aldi dedik o zamandan beri karnima vurmayi bıraktı şimdide dogdugunda eve akülü araba alsin gelsin diyo 🤣🤣 sünnet olucakti yaza psikologla gorustuk dogumdan once yaptirin bütün ilgi onda olsun ister bu onun için önemli bir adim olucak bu sekilde ilgi kardesiyle bolunurse daha buyuk ofle yapabilir dedi diye sünnet gunu aldık 25 haftalıgim 30 haftalik olucm sunnet oldugunda ben kendimi zorluyorum onun için sadece onunla ilgileneyim dogumdan once olsun diye esimle bile tartistim karnin burnunda cocukmu sünnet ettircez dedi sürekli bir çatışma var evde eşim simdiden tembihliyor ben isteyken sen cocuklari yanliz birakma gerekirse ben gelince yapariz yemek yeriz bisey yapar bebege ayrilma basindan diye bir şekilde alisicak inşallah şükür ki kızım olucak erkek olursa eve sokmam diyordu ilk duydugunda bu evde bir erkek var zaten diye uste cikiyordu 🤣🤣🤦 sabır sayesinde inşallah asicaz bu durumu 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar