Ayva yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Ayva yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,168 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayva yemek
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi
Hamilelikte ayva yiyip bebeği gamzeli olan var mi
Yaaa bende arıyorum bulamıyorum ne marketlerde ne manavlarda yok daha gelmemiş.
Gamzeyi bilmiyorum ama zamanında adamın biri peygamber efendimize gelip soyunun çirkin olmasından şikayet etmiş rasulullah da ona hamınlarının hamileyken ayva yemelerini tavsiye etmiş aynı zamanda kalbe ferahlık verirmiş🤩 diye okumuştum

Son düzenleme:

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa bende arıyorum bulamıyorum ne marketlerde ne manavlarda yok daha gelmemiş.
Gamzeyi bilmiyorum ama zamanında adamın biri peygamber efendimize gelip soyunun çirkin olmasından şikayet etmiş rasulullah da ona ayva yemelerini tavsiye etmiş aynı zamanda kalbe ferahlık verirmiş🤩 diye okumuştum
Evet peygamber efendimiz(sav) hamilelerinize söyleyin Ayva yesinler demiş ben normalde sevmezdim acı gelirdi baba hamilelikte en çok yediklerimden biri oldu

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben 3 gündür deli gibi yiyorum ama gamze olsun diye değil iyi gelir derler hamileye. Bi de oğlumda hiç yemedim iki omuzunda var baya çukur hatta 🙈

simge simge

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte ayva yiyip bebeği gamzeli olan var mi
bilidğim kadarıyla öyle olmuyor canım eğer hamile olduğunu bilmeden canın ayva isterse ve yersen bebeğin çok güzel ve gamzeli oluyor mesela ben bilmiyordum ağaçta ayva görmüştüm deli gbi ayva istemişti canım eşim manavdan almıştı ama yememiştim illaki o ağaçtaki ayva ddmiştim 😂😂 neyse öyle böyle ağaçtan ayva geldi 1 kere ısırdım oldu bitti sonuç bebeğimde gamze var ama ayvayla alakalı değildir

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.