Ayy kızlar adet oldum sonunda 😂😂🤭🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Ayy kızlar adet oldum sonunda 😂😂🤭🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,067 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayy kızlar adet oldum sonunda 😂😂🤭🤗
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😂😂 Öylemi canımsın 😍 Valla hiç sorma kuzum, eminim Ali de sevinmiştir, eşim uyuyordu odaya girdim canım uyan uyan hastalandım sonunda dedim adam yataktan fırladı yüz ifadesi şöyle 🤕🥺 neee sen hamileyim diyordun ama bide beni bunu söylemek için mi uyandırdın heee dedim , ne yapayım canım stresten on kilo falan verdim sanırım😢😂😂
Yaa o demek ki gebe olmanı istiyordu hayal kırıklığına uğradı enişte bey 😂😂.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar günaydınlar♥️😘 ne oldu biliyor musunuz? sabah kalktım adet olmuşum çok sevindim yaa 😄😄 iki buçuk hafta gecikti gerçekten artık hamile olduğuma emin olmuştum tam evet artık kesin hamileyim dedim adet oldum ayyy Allah'ım çok şükür sana 🤭
Ayy😂😂adet olduguna senin gibu sevinen birini hic gormedim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydınlar♥️😘 ne oldu biliyor musunuz? sabah kalktım adet olmuşum çok sevindim yaa 😄😄 iki buçuk hafta gecikti gerçekten artık hamile olduğuma emin olmuştum tam evet artık kesin hamileyim dedim adet oldum ayyy Allah'ım çok şükür sana 🤭
Hadi gözün aydın cnm 🥰 doğumdan sonra düzensiz olabiliyormuş sen bundan böyle korun ama ☺️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ohhh hadi gozun aydın çok sevindim canim benim vala😂🤩🤩

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Iyiyiz teyzesi vala ne yapalim pazartesi hafta basi temizlik is güç 🥰 biraz altini actim tepindi 😂bayiliyor altinin acik kalmasina bacaklarindaki buğumlari yememek icin zor tutuyorum kendimi 😬😬😬simdi salliyorum ayağımda uyuyacak🥰 sonra ben işe devam🤗
Yaa öp benim yerime minigi ayy 😍😍 bir de benim yakışıklim doğsaydı 🥺🥺 tek doğurmayan ben gibiyim resmen 😂😂. Kolay gelsin balım bu arada

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yaa öp benim yerime minigi ayy 😍😍 bir de benim yakışıklim doğsaydı 🥺🥺 tek doğurmayan ben gibiyim resmen 😂😂. Kolay gelsin balım bu arada
Annesi bi dogsun valaha varya aşık olacaksin ogluna bu evlat sevgisi bambaska bisey dogurmadan anlayamiyor insan hele bi doğur pek tatlilar pekk yakışıklı kayramm saglikla gel teyzemm🤗😇😇

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar