Azerice bilenler kimler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Azerice bilenler kimler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,744 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Azerice bilenler kimler
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehbube
Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Nəyi bəyənmirəm? Yoox mənim hər bir insana hörmətim var. Əksinə kürd olub azəricə yazıb anlamagına sevindim😘
Mənim kürd olmağımı sevmədiyini düşünürdüm. Mən də hər bir insana hörmət edirəm və sevirəm. Azərbaycan dilini sevirəm, ona görə oxudum və öyrəndim😍♥️

Mənim kürd olmağımı sevmədiyini düşünürdüm. Mən də hər bir insana hörmət edirəm və sevirəm. Azərbaycan dilini sevirəm, ona görə oxudum və öyrəndim😍♥️
Çox yaxşı sevindim məndə. Səndə bir kürdcə cümlə yaz görüm məndə anlaya biləcəmmi😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiz nerdesn öğrendin ben anliyorum ama yazamiyorum😃😃
Ben türk dilini nerden öyrendim biliyonmu ? Türk dizilerinden benim çocukda türkce konuşur bazrn. Biz ailelikce türkü seviyoz

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çox yaxşı sevindim məndə. Səndə bir kürdcə cümlə yaz görüm məndə anlaya biləcəmmi😀

Ben türk dilini nerden öyrendim biliyonmu ? Türk dizilerinden benim çocukda türkce konuşur bazrn. Biz ailelikce türkü seviyoz
Min bi rastî ji te hez kir.Hûn wekî kesek baş xuya dikin. Burda Kürdcə bir cümlə yazdım, görək Kürtçəni başa düşürsən.

Kiz nerden öğrendin ben anliyorum ama yazamiyorum😃😃
Ya çok ilgim vardı dizilerde konuşanları görünce özenirdim. Okuldayken Azeri bir arkadaşla tanışmıştım o biraz yardımcı olmuştu bir kaç cümle öğrendim . Ve sonra bizim burda seçmeli dersler vardı Azeri de gelince hiç kaçırmadan katıldım ordan biraz ders aldım ve arkadaşta baya yardımcı oldu bana öyle işte 😆😆🤣

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Min bi rastî ji te hez kir.Hûn wekî kesek baş xuya dikin. Burda Kürdcə bir cümlə yazdım, görək Kürtçəni başa düşürsən.

Ya çok ilgim vardı dizilerde konuşanları görünce özenirdim. Okuldayken Azeri bir arkadaşla tanışmıştım o biraz yardımcı olmuştu bir kaç cümle öğrendim . Ve sonra bizim burda seçmeli dersler vardı Azeri de gelince hiç kaçırmadan katıldım ordan biraz ders aldım ve arkadaşta baya yardımcı oldu bana öyle işte 😆😆🤣
Himm iyimis 😃😃bebinde abimin eşi arapça konuşuyor onan az çok bisey öğreniyom işte 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar