Azeriler bi ses edin bakiyim🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Azeriler bi ses edin bakiyim🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,689 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Azeriler bi ses edin bakiyim🤗
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Salam canım mende Azerbaycanlıyam😊😍həkimim BSM den Uzm.Dr Önder Tulumbacı🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Canim ben onu bilmem amma her kes cox terifleyir suni mayalanma edir tuturda her zaman mende cox wukur dermansiz Allah verdi sadece mualice edir mene neyinki men onun yanina geden her kes cox xowbextem deyir 6 il uwagi olmayan bi qohumuma mualicelerle uwag sahibi etdirdi kim isteyir uwag sahibi olsun 1 kurs mualice ile uwaga qalir 5 aydi yanina gedirem mualice aliram wukur her wey qaydasindadir bi prablemim yoxdu

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben onu bilmem amma her kes cox terifleyir suni mayalanma edir tuturda her zaman mende cox wukur dermansiz Allah verdi sadece mualice edir mene neyinki men onun yanina geden her kes cox xowbextem deyir 6 il uwagi olmayan bi qohumuma mualicelerle uwag sahibi etdirdi kim isteyir uwag sahibi olsun 1 kurs mualice ile uwaga qalir 5 aydi yanina gedirem mualice aliram wukur her wey qaydasindadir bi prablemim yoxdu
Çox gözel hekimdi Önder Dr türkdü hemde Uzman doktordu özde tek süni mayalanma etmir müalicede edir çaresiz xestelere artık süni mayalanma meslehet görür.. Meni göyde ALLAH yerde Önder dr genital veremnen kutardı yoxsa ömrüm boyunca evlat sahibi olmayacaqdım😞😢borularımnan genital verem xesteliyine yoluxmuşdum 2 ilden çoxdu menim eziyyetimi çekdi ve söz verdiyi kimi meni xestelikden kutardı.. Dünya durduqca o hekime dua edecem indi 32 heftelik hamilyeme 9 il sonra Ana olacam🙏😊

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Heyatdi senin adin? Sen Aybenizjn qurupunda ofilamede iwleyen qiz deyilsen?
O kimdiyaa😂😂 xeyir ele satiwlari sevmirem men adim Ayten

Çox gözel hekimdi Önder Dr türkdü hemde Uzman doktordu özde tek süni mayalanma etmir müalicede edir çaresiz xestelere artık süni mayalanma meslehet görür.. Meni göyde ALLAH yerde Önder dr genital veremnen kutardı yoxsa ömrüm boyunca evlat sahibi olmayacaqdım😞😢borularımnan genital verem xesteliyine yoluxmuşdum 2 ilden çoxdu menim eziyyetimi çekdi ve söz verdiyi kimi meni xestelikden kutardı.. Dünya durduqca o hekime dua edecem indi 32 heftelik hamilyeme 9 il sonra Ana olacam🙏😊
Canim yaa teki ureyince olsun her wey wukurler olsun Sag salmat gelsin korpen dunyaya inwallah her kes getdiyi oz hekiminden teki ureyince olsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
O kimdiyaa😂😂 xeyir ele satiwlari sevmirem men adim Ayten

Canim yaa teki ureyince olsun her wey wukurler olsun Sag salmat gelsin korpen dunyaya inwallah her kes getdiyi oz hekiminden teki ureyince olsun
O satis deyildi😊he sehv saldim qizi adi heyat idi haci qabuldan idi dedim belke osan

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Wirvani taniyiram demek olar eslim o tereflidir😁

Lap yaxwi canim yaxwiyam sagol mende Bakida qaliram hekimim Genclilde Mehman Hemzeyevdir cox gozel hekimdir🤗

Cann kiyamam yaa😂😂😂inwallah biter sag salmat bebiwini alarsan qucagina
Cox saxol canim ❤😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar