Babalar Günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Babalar Günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 438 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Babalar Günü
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar babalarınıza hediye aldınız mı ne aldınız ben her sene kutlarım alırım ufak da olsa haftaya babam geliyor düşün düşün hala aklıma hiçbir şey gelmedi saat kemer gömlek parfüm kazar pantolon bunları aldım farklı ne olabilir sizce
Canim ben babama torununlarinin resmi ile bardak yaptırdım ♥️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar babalarınıza hediye aldınız mı ne aldınız ben her sene kutlarım alırım ufak da olsa haftaya babam geliyor düşün düşün hala aklıma hiçbir şey gelmedi saat kemer gömlek parfüm kazar pantolon bunları aldım farklı ne olabilir sizce
Ay canım keşke benimki de hayatta olsaydı ah ah ona dünyaları verirdim temmuz da iki sene olacak 🥺 gömlekle kemer çok güzel babamda çok severdi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kullanıyorsa isim soyisimli resimli çakmaklar var ben onlardan aldım eşime hep yanında olsun diye

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bende tişört aldım hala gelmedi babama da tişört alıcam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar