Sorum var Zalim kocam

• Konbuyu başlatan Burdurlu Ebru
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burdurlu Ebru tarafından oluşturulan Zalim kocam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 689 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zalim kocam
Konbuyu başlatan Burdurlu Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺
B

Burdurlu Ebru

Guest
Selam burdan ilk defa yaziyorum bilmiyorum cevap alir miyim yoksa yazdimla mi kalirim fakat durum su ki ben 39 haftalik hamileyim
Esim son 1 aydir geceleri gezmelere gidiyor gece 3 de eve geliyor
Normalde asla sevmem ama su aralar daha çok rahatsiz oluyorum
Bunlar benim son günlerim ilgiye ihtiyacım var fakat o benimle ilgilenmek yerine hergün disari cikip gezmeyi tercih ediyor bu yüzden çok kızıyorum ona ve sancim geldinde habersiz dogurmayi düsünüyorum ve soguk davranip Onunla konusmamayi sence doğru mu düsünüyorum
Hamileyken for günumde o benimle ilgilenmedi dogrunca Bende onun yüzüne bakmicam

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğun falan var mı takip falan etsen ya da telefonu falan kurcalasan bir şey bulamaz mısın her gün de gezmeye gidilmez ya erkeklerle çok sıkıcı sen de söyle arada al beni de gezdirdi ya da bu akşam seninle oturmak istiyorum de ya da numara yap bugün çok sancım var nereye gidiyorsun de

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Cocuk gelmeden son günlerini gezerek kafa dagitarak gecirmek Isdiyormus
Sanki ben çok merakliyim evde oturup heran dogura bilirim korkusuyla beklemeye
Konusdumda ne oldu sen ara ben hemen gelirim diyor
Düsüncesi bu kadar kit cünkü adamin
Ona göre dogurmak kadinlarin yapabildi tek sey
Dogurda kurtulalim sıkıldım artık bu durumdan dedi bana ya
Valla benim eşim hamileliğimde hep yanımdaydı ne zaman çocuk doğdu siz uyuyorsunuz zaten, sen çıkamıyorsun zaten, çocuk durmuyor zaten, bi ara baya dışarı sardıydı 3e kadar da değil de büyük ihtimalle senin de öyle olacak bacım hazırla kendini şimdiden dost acı söyler tecrübeyle sabit

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam burdan ilk defa yaziyorum bilmiyorum cevap alir miyim yoksa yazdimla mi kalirim fakat durum su ki ben 39 haftalik hamileyim
Esim son 1 aydir geceleri gezmelere gidiyor gece 3 de eve geliyor
Normalde asla sevmem ama su aralar daha çok rahatsiz oluyorum
Bunlar benim son günlerim ilgiye ihtiyacım var fakat o benimle ilgilenmek yerine hergün disari cikip gezmeyi tercih ediyor bu yüzden çok kızıyorum ona ve sancim geldinde habersiz dogurmayi düsünüyorum ve soguk davranip Onunla konusmamayi sence doğru mu düsünüyorum
Hamileyken for günumde o benimle ilgilenmedi dogrunca Bende onun yüzüne bakmicam
Keşke erkekler ol
Cocuk gelmeden son günlerini gezerek kafa dagitarak gecirmek Isdiyormus
Sanki ben çok merakliyim evde oturup heran dogura bilirim korkusuyla beklemeye
Konusdumda ne oldu sen ara ben hemen gelirim diyor
Düsüncesi bu kadar kit cünkü adamin
Ona göre dogurmak kadinlarin yapabildi tek sey
Dogurda kurtulalim sıkıldım artık bu durumdan dedi bana ya
Şimdi arkadaşımız umarım aldatmiyordur demiş sende hemen savunmaya geçip aldatmiyor eminim yazmışsın nereden biliyorsun arkadaşlarınla hovardaliga gitmediğini yada arkadaşlarının onu idare etmediğini ayrıca sıkıldım bu durumdan demeside sana tahammül edemediğinin göstergesi bence tavrıni koy önünü alamazsın yoksa hamileyken yalnız bırakan adam çocuk doguncada değişecek diye düşünme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Keşke erkekler ol

Şimdi arkadaşımız umarım aldatmiyordur demiş sende hemen savunmaya geçip aldatmiyor eminim yazmışsın nereden biliyorsun arkadaşlarınla hovardaliga gitmediğini yada arkadaşlarının onu idare etmediğini ayrıca sıkıldım bu durumdan demeside sana tahammül edemediğinin göstergesi bence tavrıni koy önünü alamazsın yoksa hamileyken yalnız bırakan adam çocuk doguncada değişecek diye düşünme
Değil mi bende buna takıldım işte neden arkadaşları ile gündüz değilde gecenin bir yarısı buluşuyor geceleri hangi mekanlar açık burada az çok herkes tahmin ediyordun diye düşünüyorum benim aklıma direk o geldi yani

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok aldatmiyor buna eminim arkadaslari evden alip eve birakiyor
Fakat beni evde yanliz birakmasi rahat rahat gezip beni ihmal etmesi beni çok üzüyor

Ya Benimde duygularim var sevgiye sevilmeye ihtiyacım var
Bu son ve benim icin yeterince zor olan bu gunlerde bana sarilsin nasilsin diye sorsun ne biliyim benimle sakalassin ugrassin Isdiyorum benimle ilgilensin isdiyorum
Vaktini benimle gecirsin her an yanimda olsun Isdiyorum

Çok mu Isdiyorum
Hiç de çok şey istemiyorsun canım gayet normal ve eşinin gece yanında olmasını istemek senin en doğal hakkın asıl eşinin yaptığı çok yanlış kafasını felan karıştıran mı var acaba eskiden nasıldı sana karşı
Umarım biran önce aklını başına alıp düzelir eşin 🤲 Rabbim sana kolaylık ve sabır versin canım

erica

Kayıtlı Üye
rank
Canım esinle konis neden böyle yaptığını konuşmadan olmaz ortak çocuğunuz var rabbim kimsenin evine huzursuzluk koymasın çok zor konuşarak haletmeye çalış inşallah bir sonuca varırsınız olmadı ailesine şöyle oglunuz böyle böyle yapıyor bı konisin diyebilirsin belki kızarlar konuşurlar kendine çeki düzen verir ben ailesine söylüyorum işin icinden çıkamayınca Allah razı olsun gereğini yapıyorlar sende dene

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Jesi
Değil mi bende buna takıldım işte neden arkadaşları ile gündüz değilde gecenin bir yarısı buluşuyor geceleri hangi mekanlar açık burada az çok herkes tahmin ediyordun diye düşünüyorum benim aklıma direk o geldi yani
Tabiykide bu davranışin altında iyi niyet aranmaz kesinlikle 🫣

B

Burdurlu Ebru

Guest
Canım esinle konis neden böyle yaptığını konuşmadan olmaz ortak çocuğunuz var rabbim kimsenin evine huzursuzluk koymasın çok zor konuşarak haletmeye çalış inşallah bir sonuca varırsınız olmadı ailesine şöyle oglunuz böyle böyle yapıyor bı konisin diyebilirsin belki kızarlar konuşurlar kendine çeki düzen verir ben ailesine söylüyorum işin icinden çıkamayınca Allah razı olsun gereğini yapıyorlar sende dene
Ailesine mi 😄
Bunu ILK yaptinda Saat 12 de eve gelmedinde kaynanamin yanina gidip Saat kac oldu hayla gelmedi nerde oglunuz ben sevmem böyle sey dedimde benim oglumun gezmeye hakki yok mu yazik çok calisiyor birak eglensin demisdi
Kayinpederde kahkaha atip gülmüsdu abartma ya gelir birazdan diye

Onlardan yardim is isdiceme neyse ...

Tüm sayfalar yüklendi.