Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,398 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Tülaycım herkes kendi yaşadığını bilir beni anlarsn sen. Hormonlarında etkisi elbet vardr ama ben çok iyi tanıyorum kaynanamı neler yasadğnı neden bu kadar hevesli olduğunu sebeplerinide biliyorum. Az çok neler yaşayacağmı kestirebiliyorum o yüzden. Ama burda insanlara şımarklık olarak geliyor o da garip🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Denge meselesi bence canım. Herşey ölçüsünde olmalı diye düşünüyorum hiç ilgilenmemeside sorun aşırı ilgilenmeside.
Ne diyelim inan bilemedim Allah bize sabır bebeklerimizi de sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin gerisinde hayırlısıyla zaman göstersin inşallah 🤗

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Henüz 11haftalık hamileyim ve babannesi daha doğmamış bebeğime bu esyaların köşelerine takılan aparatlar varya çarpma durumunda fln bişey olmasn yada çekmeceleri açamasn diye. İşte onlardan istemiş bir akrabalarndan yenide almıyor. Herneyse ve bende o akrabalarından hoşlanmıyorum. Bundan kaynanamın haberi yok ama olsada isteyebilirdi pek sallamıyor beni. Bana sormadan benim adıma bebek için bişeyler yapıyor. Sinirlendiriyor bu durum beni. Benzer şeyler yaşayan varsa dertleşmek istiyorum. Gerçekten bu kadar heyecanlı olması bu denli sahiplenmesi bebeği normal mi ben mi anne olcam o mu belli değil ya her seferinde akıl veriyor tamam iki çocuğun olmuş ee bu da torun yani birakta ben düşüneyim bazı şeyleri. Şey oluyor sanki ben düşünemem ben bakamam gibi davranıyor.....
Güzel bir durum bence . Büyüklerden hep şunu duymuşumdur torun evlattan daha tatlıdır. Ne güzel kendince birşeyler yapıyor bizimde büyüklerimiz birşey bilmiyormuşuz gibi davranıyor ama galiba bu böyle süre gelen bir durum

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Henüz 11haftalık hamileyim ve babannesi daha doğmamış bebeğime bu esyaların köşelerine takılan aparatlar varya çarpma durumunda fln bişey olmasn yada çekmeceleri açamasn diye. İşte onlardan istemiş bir akrabalarndan yenide almıyor. Herneyse ve bende o akrabalarından hoşlanmıyorum. Bundan kaynanamın haberi yok ama olsada isteyebilirdi pek sallamıyor beni. Bana sormadan benim adıma bebek için bişeyler yapıyor. Sinirlendiriyor bu durum beni. Benzer şeyler yaşayan varsa dertleşmek istiyorum. Gerçekten bu kadar heyecanlı olması bu denli sahiplenmesi bebeği normal mi ben mi anne olcam o mu belli değil ya her seferinde akıl veriyor tamam iki çocuğun olmuş ee bu da torun yani birakta ben düşüneyim bazı şeyleri. Şey oluyor sanki ben düşünemem ben bakamam gibi davranıyor.....
Danışmadan yapılam şeylere bende karşıyım size sorması lazım çocuk sizin snçta tm heycanlanması falan normal güzelde abartılı olması saçma ... benim çocuğmsa söz konusu bana sorulmalı ben zaten ihtyç olan şeyi söylerm gösteririm öyle alsn kafasna göre iş yaplmasnı sevmem siz haklısınız kesnlkle. Snde güzel dille ben karışlmasnı sevmem ihtyçlarnı bildiririm alrsn demen gerek yoksa doğdktan snra daha çok karışır evıne çocuğna ve sana .. mesafr iyidir.

Keziban 🦋

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir kayınvaliden oldugun için çok şanlısın bırakda oda düşünsün benimki kız diye bebeğe birşeyler almamı bile istemiyor😭😭dilerim kız çocuklarına muhtaç olur

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir kayınvaliden oldugun için çok şanlısın bırakda oda düşünsün benimki kız diye bebeğe birşeyler almamı bile istemiyor😭😭dilerim kız çocuklarına muhtaç olur
Seninki geri kafalymş bayaa... bnde şanslı fln değilim dşardan yorum yapmak kolay

Danışmadan yapılam şeylere bende karşıyım size sorması lazım çocuk sizin snçta tm heycanlanması falan normal güzelde abartılı olması saçma ... benim çocuğmsa söz konusu bana sorulmalı ben zaten ihtyç olan şeyi söylerm gösteririm öyle alsn kafasna göre iş yaplmasnı sevmem siz haklısınız kesnlkle. Snde güzel dille ben karışlmasnı sevmem ihtyçlarnı bildiririm alrsn demen gerek yoksa doğdktan snra daha çok karışır evıne çocuğna ve sana .. mesafr iyidir.
Kesinlikle aynı fikirdeyim mesafe candır.

Kesinlikle aynı fikirdeyim mesafe candır.

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Beni istemeyen doğal olarak benim evladımıda istemiyor kuzum ama ben sallamıyorum. Afedersin itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı diyip geçiyorum üzerimde bi emeği yok çünkü. Benim için anamın babamın duası önemli
Seni ne kadar sevmese istmemesede oğlunun kanı canı nasıl dili vardı o beddua okurken ya

Tüm sayfalar yüklendi.