Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,379 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍
Henüz 11haftalık hamileyim ve babannesi daha doğmamış bebeğime bu esyaların köşelerine takılan aparatlar varya çarpma durumunda fln bişey olmasn yada çekmeceleri açamasn diye. İşte onlardan istemiş bir akrabalarndan yenide almıyor. Herneyse ve bende o akrabalarından hoşlanmıyorum. Bundan kaynanamın haberi yok ama olsada isteyebilirdi pek sallamıyor beni. Bana sormadan benim adıma bebek için bişeyler yapıyor. Sinirlendiriyor bu durum beni. Benzer şeyler yaşayan varsa dertleşmek istiyorum. Gerçekten bu kadar heyecanlı olması bu denli sahiplenmesi bebeği normal mi ben mi anne olcam o mu belli değil ya her seferinde akıl veriyor tamam iki çocuğun olmuş ee bu da torun yani birakta ben düşüneyim bazı şeyleri. Şey oluyor sanki ben düşünemem ben bakamam gibi davranıyor.....
Ya canım ilk çocugumda bende öyle düşünüyorsum ama zaman geçdikce kendin isticeksin bakmasımı biraz dinlenmen gerekicek belki uyluya jasret kalcasın ama yardım edicek ne mutlu sana çocuk buyutmek kolay deyil vallsha

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım ilk çocugumda bende öyle düşünüyorsum ama zaman geçdikce kendin isticeksin bakmasımı biraz dinlenmen gerekicek belki uyluya jasret kalcasın ama yardım edicek ne mutlu sana çocuk buyutmek kolay deyil vallsha
Doğrudur tabi yaşamadım henüz. Ama insan tek başına yetmek istiyor işte kimse anne gibi olamaz

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Canim kizmada gercekten simariklik seninkisi bana oyle geliyor benim kaynanam 2. Hamileligim bu ikisindede birkez bi eksik varmi diye sormadi bile yapma nolur bak dogjm yaptiginda o kadina nekadar ihtiyacin olucak anlatamam sana bi isin olunca bunalinca cocuguna bakacak kimsen olmayinca cidden cok zorlanicaksin ben resmen yalvardim anne gel 15 gun birlikte bakalim dedim kadin işinden izin alip kabul etmedi bile qksamdan aksama cocuk sevmeye yemek yemeye geldi beni yanlis anlama sakin nolur
Aynen bnm kayınvalidem de öyle eşim annesine günü az kaldı kendini ayarla diyor kayınvalidem ise bn kendimi nasıl ayarliyim vericegim bir elli lira diyor bu devirde artık çocuklara veriyorlar elli lira nedir dedim bnde eşimden senden para isteyen olmadı anne bn sana başka konuda dedim neyse biz başımızın carwsine bakarız dedi artık ama zaten bn hep annem gelicek kimseyi istemm diye başta söyledim ilk cocugundada annem kaldı yanimdaa bundada insalh

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bnm kayınvalidem de öyle eşim annesine günü az kaldı kendini ayarla diyor kayınvalidem ise bn kendimi nasıl ayarliyim vericegim bir elli lira diyor bu devirde artık çocuklara veriyorlar elli lira nedir dedim bnde eşimden senden para isteyen olmadı anne bn sana başka konuda dedim neyse biz başımızın carwsine bakarız dedi artık ama zaten bn hep annem gelicek kimseyi istemm diye başta söyledim ilk cocugundada annem kaldı yanimdaa bundada insalh
Annenin yerini kimse tutamaz canım yeni doğum yapanların yanında annesi olmalı bnce herkesin imkanı olsada annelerimiz hayatta olsada keske herkesin annesi gelebilse

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Henüz 11haftalık hamileyim ve babannesi daha doğmamış bebeğime bu esyaların köşelerine takılan aparatlar varya çarpma durumunda fln bişey olmasn yada çekmeceleri açamasn diye. İşte onlardan istemiş bir akrabalarndan yenide almıyor. Herneyse ve bende o akrabalarından hoşlanmıyorum. Bundan kaynanamın haberi yok ama olsada isteyebilirdi pek sallamıyor beni. Bana sormadan benim adıma bebek için bişeyler yapıyor. Sinirlendiriyor bu durum beni. Benzer şeyler yaşayan varsa dertleşmek istiyorum. Gerçekten bu kadar heyecanlı olması bu denli sahiplenmesi bebeği normal mi ben mi anne olcam o mu belli değil ya her seferinde akıl veriyor tamam iki çocuğun olmuş ee bu da torun yani birakta ben düşüneyim bazı şeyleri. Şey oluyor sanki ben düşünemem ben bakamam gibi davranıyor.....
Cnm oglunun cocugu heyecanlanmasi normal umursamasa bu daha cok zoruna giderdi inan bnm kaynanam hamile kaldigimdan beri lafla aliyor bir copünü gormedik suan hamilesin bi dogur onun yardim etmesi sana ilaç gibi gelicek şuan bnm oglum 2 aylik keske birisi 2 saat baksada uyuyabilsem diyorum

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Cnm oglunun cocugu heyecanlanmasi normal umursamasa bu daha cok zoruna giderdi inan bnm kaynanam hamile kaldigimdan beri lafla aliyor bir copünü gormedik suan hamilesin bi dogur onun yardim etmesi sana ilaç gibi gelicek şuan bnm oglum 2 aylik keske birisi 2 saat baksada uyuyabilsem diyorum
Sorun ne biliyor musunuz.. bebeğe bakmıycak sana yardm etcek yani yemeğini yapcak evini temizlicek ütünü yapcak evdeki rutin isleri yapcak anlatabiliyor muyum. İyi niyetli bi kaynana ise sana böyle yardm eder. Ki sende bebeğinle bağ kur birtek onunla ilgilen böylelikle sende yorulmazsn herşey doğal akışnda olması gerektiği gibi olur. Ama insanlar bu yardm konusunu yanlş anlıyor

Tüm sayfalar yüklendi.