Baby turco bez kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Baby turco bez kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,203 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baby turco bez kullananlar
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım gelenler de getiriyor onlarla idare ederiz kışı yazın alırız tabi yaza herşey 5 kat olupta alabilirsek😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım bende bütün bezleri denedim resmen ☺️umarım iyi olurda onda sabit kalırız daha gelmedi kargo
🤣🤣🤣🤣

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy tüh ya üzüldüm geçmiş olsun bende o yüzden direk primadan başlamadım hatta farklı farklı kullandım poposu alışsın diye şükür daha bişey olmadı mustelanin pişik kremi çok iyi dene istersen
Sağol canım ay ne bileyim taze daha cildi hassas olur başta Prima kullanayım sonra olmazsa değiştiririm dedim de değiştiremedim. Öncekilerde de bezi bırakana kadar Prima kullandım ama bu denli pahalı değildi o zamanlar kuzum ya. Dr sudocrem yazdı onu kullanıyoruz oda iyi gibi. Bittikten sonra onuda denerim aklımda olsun canım mustela iyi oluyor biliyorum teşekkür ederim 😘😘

Hiç tavsiye etmem hem pişik yapıyor hemde taşıyor o kampanya ile aldım ama ıslak mendilini kullanıyorum zeytinyağlı ondan memnunum
Hadi ya Bende aldım canım ilk kez kullanan kargo geldi ama daha 3 numara kullanıyorum 4 numara almıştım elimdeki 3 numara Molfix yeter diye ama şöyle bakinca iyi gibi canım sızdırma mi yapıyor

Kehribal

Kayıtlı Üye
rank
Hadi ya Bende aldım canım ilk kez kullanan kargo geldi ama daha 3 numara kullanıyorum 4 numara almıştım elimdeki 3 numara Molfix yeter diye ama şöyle bakinca iyi gibi canım sızdırma mi yapıyor
İYi gibi duruyor evet ama bin pişman oldum biran önce bitsin diyorum evy baby kullanıyordum normal de ondan çok memnundum hiç bir şekilde sızdırma yapmıyordu sleppy de kullandım oda çok ağır geliyordu aşırı pamuklu olduğu için rahat etmiyordu en iyisi evy baby ne sızdırma ne ağırlık çok rahattı

İYi gibi duruyor evet ama bin pişman oldum biran önce bitsin diyorum evy baby kullanıyordum normal de ondan çok memnundum hiç bir şekilde sızdırma yapmıyordu sleppy de kullandım oda çok ağır geliyordu aşırı pamuklu olduğu için rahat etmiyordu en iyisi evy baby ne sızdırma ne ağırlık çok rahattı
Bakalim canım bı deniyelim bakalım begenmezssem almam bidaha.

Kehribal

Kayıtlı Üye
rank
Bakalim canım bı deniyelim bakalım begenmezssem almam bidaha.
Aynen canım almışsın artık denicen artık bende iade etmek istedim aslında ama olmadı iki paket kaldı şimdi hemen de bitti günde 5 6 değiştiriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım almışsın artık denicen artık bende iade etmek istedim aslında ama olmadı iki paket kaldı şimdi hemen de bitti günde 5 6 değiştiriyorum
Belki sen memnun kalırsın yaz muhakkak merak ederim

Tüm sayfalar yüklendi.