Baby Turco tavsiye eder misiniz ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Fundafulii tarafından oluşturulan Baby Turco tavsiye eder misiniz ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,274 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Baby Turco tavsiye eder misiniz ??
Konbuyu başlatan Fundafulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Plinn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Baby Turco Yeni dogan ıslak mendilini kullandınız mı memnun kaldı iz mi hen 12 li set halinde alicam bir siteden pişman olmak istemiyorum
Baby me yenidogan islak mendil guzel oluyor cok islak degil tahriste etmiyor ben kizima onu kullanistim simdide tekrar ondan almayi düşünüyorm

Kızlar Baby Turco Yeni dogan ıslak mendilini kullandınız mı memnun kaldı iz mi hen 12 li set halinde alicam bir siteden pişman olmak istemiyorum
Ben kullanıyorum canım gayet güzel memnunum bez de baby turco ıslak mendil de baby turco kullanıyorum sadece yeşil yüzlü olan varya zeytinyağlı mi ne yazıyor onun kokusunu hiç sevemedim canım beyaz yüzlü ve yeşil karışık olan bide mavili olanlardan kullanıyorum ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak canım bu sade yeşil olanı kokusundan dolayı pek tavsiye etmem iğrenç kokusu var bı değişik ama diğer ikisi güzel ben kullanıyorum 😍

Ekli dosyalar

• IMG_20220322_155827.jpg
    IMG_20220322_155827.jpg
    382.6 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20220322_155812.jpg
    IMG_20220322_155812.jpg
    387.9 KB · Görüntüleme: 56
Tüm sayfalar yüklendi.