Babynest

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecemsu tarafından oluşturulan Babynest başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 733 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Babynest
Konbuyu başlatan Ecemsu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MIDWİFE

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Ben de merak ediyorum bunu. Reflu yatagi aldim baby nest alip almamak da kararsizim. 2 ay sonra kullanamazsin demisti bir arkadasim, o sadece 2 ay yatirabilmis sonra kucuk gelmis kaldirmis gereksiz yer kapliyor, özel dikimle buyuk yaptirirsan en azindan 6 ay kullanirsin demisti. Karar veremedim henuz ne yapacagima.

Ecemsu

Kayıtlı Üye
rank
Ben de merak ediyorum bunu. Reflu yatagi aldim baby nest alip almamak da kararsizim. 2 ay sonra kullanamazsin demisti bir arkadasim, o sadece 2 ay yatirabilmis sonra kucuk gelmis kaldirmis gereksiz yer kapliyor, özel dikimle buyuk yaptirirsan en azindan 6 ay kullanirsin demisti. Karar veremedim henuz ne yapacagima.
Bende kararsızım ne yapicami bilmiyorum reflü yatağı iyimi neye yarıyor

Ecemsu

Kayıtlı Üye
rank
Ben aldim canım iki kizimdada kullandım benim çok işime yaradi
Anladım ben hiç kullanmadım ama merak ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baby-Nest bencede gereksiz canım ama Reflü yatağı öneririm bende ikinci bebeğime Hamileyim
Allah bağışlasın bende 4. Gebelim hiç kullanmadım ama merak ediyorum nasıl olduğunu kulanislimi degilmi bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baby-Nest bencede gereksiz canım ama Reflü yatağı öneririm bende ikinci bebeğime Hamileyim
Allah bağışlasın bende 4. Gebelim hiç kullanmadım ama merak ediyorum nasıl olduğunu kulanislimi degilmi bilmiyorum

MIDWİFE

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba, öncelikle umarım inşaAllah bebeklerinizi hayırlısıyla kucaklarınıza alırsınız hepiniz. Kusuruma bakmayın konunuza müdahil oluyorum ancak pandemi döneminde gebelere ulaşmam zorlaştığı için bu mesajı buradan yazıyorum sizlere. Ben ebelik öğrencisiyim ve mezun olabilmem için bitirme tezimi bitirmem gerekiyor. Bunun için de belli sayıda gebeye aşağıda linkini paylaşmış olduğum online anketi doldurtmam gerekiyor.
28 hafta ve üzeri ilk doğumunu yapacak gebelerin anketimi doldurmalarına ihtiyacım var, doldurursanız çok mutlu olurum ve çok çok teşekkür ederim sizlere💐
(anketi dolduranların kişisel bilgileri, mail adresleri vs. bize ulaşmamakta bu konuda bir endişeniz olmasın lütfen)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar