Bacak boyu kısalığı down sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esrabjk tarafından oluşturulan Bacak boyu kısalığı down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,978 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bacak boyu kısalığı down sendromu
Konbuyu başlatan Esrabjk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esrabjk

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler
Bugün her zamankinden farklı özel muayenesi olan bir dr a gittim aslında bir şikayetim yoktu ta ki bugüne kadar. Gittiğimde ikili ve üçlü tarama testimi de götürdüm buna bağlı olarak usg de 2 hafta geriden , bacak boyu kısalığından ve anne ile bebek arasında ki damarlardan kan akışı çok az dedi böyle bir durum yaşayan var mı ? Çok üzülüyorum 😔😔
Canım ben 13 haftalıkken gitim bana bebeğin ense kalınlığı ölçüldü dediler kahroldum ertesi gün özel hastane gitim ordada baktılar ultrasonda bir sıkıntı olmadığı öyle bisy yok dedi doktor sen kendini üzme Allah büyüktür başka doktora git canım her doktor aynı değil inşallah öyle birşey yoktur

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler
Bugün her zamankinden farklı özel muayenesi olan bir dr a gittim aslında bir şikayetim yoktu ta ki bugüne kadar. Gittiğimde ikili ve üçlü tarama testimi de götürdüm buna bağlı olarak usg de 2 hafta geriden , bacak boyu kısalığından ve anne ile bebek arasında ki damarlardan kan akışı çok az dedi böyle bir durum yaşayan var mı ? Çok üzülüyorum 😔😔
Sizi çok iyi anlıyorum çünkü benimde bebeğimin burun kemiği biraz küçük down sendromlu olma ihtimali var denildi
Rabbimden tek isteğim böyle birşeyin hiçbir annenin başına gelmemesi bende üzülüyorum ama kesin bişey değil bu tabikide sadece bir risk sizinkide bir risk kendinizi üzmeyin rabbimin verdiği herşey baş göz üstüne

Esrabjk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim benim oglumda bi bacagi 38 haftalik bi bacagi 41 haftalim dedi dogumda hic bi sorun gormedim umarim seninkidide hic bi sorun yoktur.saglikli kucagina almak nasip etsin insallah🤲
Yaaaa amin inşaAllah
Merhaba canim benim oglumda bi bacagi 38 haftalik bi bacagi 41 haftalim dedi dogumda hic bi sorun gormedim umarim seninkidide hic bi sorun yoktur.saglikli kucagina almak nasip etsin insallah🤲
inşaAllah bizim de öyle olur hafta olarak daha 20. Haftalığız ama allah bilir 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada bacakları kısa dedi canım doğdu çok şükür bişeyi yok merak etme Allahın izniyle bişey olmaz
Size bu kaç hafalıkken söylendi ? İnşaAllah sağlıkla kucağımıza alırız . Amniosentez yaptırmak istemediniz mi ?

Ya insallah bı sıkıntı yoktur cnm başka doktora görün istersen
Yani aslında kendi dr um farklı buna da bi görünmek istedim yıkıldım yani

Canım ben 13 haftalıkken gitim bana bebeğin ense kalınlığı ölçüldü dediler kahroldum ertesi gün özel hastane gitim ordada baktılar ultrasonda bir sıkıntı olmadığı öyle bisy yok dedi doktor sen kendini üzme Allah büyüktür başka doktora git canım her doktor aynı değil inşallah öyle birşey yoktur
Ense kalınlığı olarak bir şey söylenmedi canım bugüne kadar ne kendim dr um ne de ayrıntılı usg de fakat bugün ki dr kan değerlerine ve bacak boyunun kısa olduğu için şüphelendi . 😔😔

Sizi çok iyi anlıyorum çünkü benimde bebeğimin burun kemiği biraz küçük down sendromlu olma ihtimali var denildi
Rabbimden tek isteğim böyle birşeyin hiçbir annenin başına gelmemesi bende üzülüyorum ama kesin bişey değil bu tabikide sadece bir risk sizinkide bir risk kendinizi üzmeyin rabbimin verdiği herşey baş göz üstüne
Hiç kimse yaşamasın dilerim ki sağ Salim doğsunlar inşaAllah rabbim bilir 🤲

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba güzel anneler
İnşallah bişey olmaz kuzum üzülme güzel haberlerle inşallah

Merhaba güzel anneler
✋🏻rahme giden damarlarda darlık vardı bacak boyu kısaydı detaylıda söylendi

Esrabjk

Kayıtlı Üye
rank
İnSALLah doğuma kadar düzelir sağ salim kavuşursun içini ferah tut cnm bol bol duva et herşey gönlünce olsun🤲❤️
İnşaAllah dualarımız o yönde 🤲💙

Bende haricen preklemsi teşhisi konuldu 33haftada acil zorunlu sezeryanla doğdu sağlıkli çok şükür bir sorunumuz yok
Çok şükür sağlıklı ya maşaAllah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar