Bacak Boyu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde K.Gizem tarafından oluşturulan Bacak Boyu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 530 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bacak Boyu
Konbuyu başlatan K.Gizem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bir şey sormak istiyorum. Ben 17. Haftada kontrole gittim ve doktor bacak boyunun 16. Hafta da kaldığını 1 hafta geriden geldiğini ama haftasını yakalayabileceğini söyledi 1 ay sonra kontrole gel dedi. Daha önce yaşayan var mı düzeldi mi acaba bir sonra ki kontrolü detaylı ultrasonda yaptırırım diye düşünmüştüm ama çok da merak ediyorum haftasını yakaladı mi diye beklemeli miyim detaylıyı yardımcı olur musunuz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bir şey sormak istiyorum. Ben 17. Haftada kontrole gittim ve doktor bacak boyunun 16. Hafta da kaldığını 1 hafta geriden geldiğini ama haftasını yakalayabileceğini söyledi 1 ay sonra kontrole gel dedi. Daha önce yaşayan var mı düzeldi mi acaba bir sonra ki kontrolü detaylı ultrasonda yaptırırım diye düşünmüştüm ama çok da merak ediyorum haftasını yakaladı mi diye beklemeli miyim detaylıyı yardımcı olur musunuz
Protein ağırlı beslen canım büyür daha vitaminlerini kullanmayı ihmal etme

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Zaten bebegin boyunu kilosunu bacak boyu bas cevresi gobek cevresi gibi seylerle olcuyolar bir hafta geride ileride olmasi hic biseyi etkilemez. Bebekler fabrikadan cikmiyo ki hepsinin boyu kilosu ayni olsun. Sonradan cok cok değişiyor o değerler. Bu bi hastalik degil anlayacaginiz insallah sağlıkla alirsiniz kucağınıza.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım gelişimin 1 2 hafta önde veya geride olmasını sorun olarak görmüyor drlar ilerleyen zamanlarda yakalar haftasını merak etme sen ilaçlarını düzenli kullan beslenmene dikkat et detaylıyı bekle bence endişe etme sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Zaten bebegin boyunu kilosunu bacak boyu bas cevresi gobek cevresi gibi seylerle olcuyolar bir hafta geride ileride olmasi hic biseyi etkilemez. Bebekler fabrikadan cikmiyo ki hepsinin boyu kilosu ayni olsun. Sonradan cok cok değişiyor o değerler. Bu bi hastalik degil anlayacaginiz insallah sağlıkla alirsiniz kucağınıza.
Teşekkür ederim sağolun bilmediğim için sormak istedim. Hepimiz sağa salim kavuşuruz insallah.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım gelişimin 1 2 hafta önde veya geride olmasını sorun olarak görmüyor drlar ilerleyen zamanlarda yakalar haftasını merak etme sen ilaçlarını düzenli kullan beslenmene dikkat et detaylıyı bekle bence endişe etme sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah
Cok teşekkür ederim detaylıyı bekliyim o zaman ilk hamilelik olunca insan endişe ediyor ne olup ne biteceğini bilmiyor. İnşallah sizde sağlıkla kavuşursunuz 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar