Bacak boyunun kısa olmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehraa tarafından oluşturulan Bacak boyunun kısa olmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 644 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bacak boyunun kısa olmasi
Konbuyu başlatan Zehraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlatlarim ❤️❤️

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
36 haftalık hamileyim doktor um bugün bacak boyunun kısa olduğunu söyledi başına gelen var mi
30 haftalık ti canım bacağı kisadedi dedi arasormaya saldı bende gitmedim 3 hafta geçti doktor gayet normal herşey dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Önemli birşey olmadığını 2 hafta geriden geldiğini söyledi
Bana da bi hafta geride dedi sıvısı fazla dedi beslenmeme dikkat ettim canım üç hafta içinde herşey normale döndü canını sıkma sakin korkacak birşey yok bende aynısını yaşadım çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Önemli birşey olmadığını 2 hafta geriden geldiğini söyledi
Bana da bi hafta geride dedi sıvısı fazla dedi beslenmeme dikkat ettim canım üç hafta içinde herşey normale döndü canını sıkma sakin korkacak birşey yok bende aynısını yaşadım çünkü

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
36 haftalık hamileyim doktor um bugün bacak boyunun kısa olduğunu söyledi başına gelen var mi
Sadece şunu söylemek isterim ki
Benim oğlan 41 haftalıkken doğmuştu 40 Co haftamda baciginin biri uzun biri kısa olduğunu söylediler ama çocuğum şuan 2 yaşında ve Allah'a şükür hiç bir sorun yok aldırış etmeyin bazen böyle söyluyolar. Bizi telas etiriyolar ayrıca. Her doktor da iyi bakmıyor bence. Yaşını almış. Ve bu işi adı kadar bilen doktorlar var onlara gozukun yine derim içiniz ferah edicekse ama bana kalırsa hiç birşey yoktur canım ❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar