Sorum var İc bacak ve kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan İc bacak ve kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İc bacak ve kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28 haftalık hamileyim ama sancılarım hiç geçmiyor kaşık ağrısı ic bacak ağrısı uyluk kemiği ağrısi kalça ağrısı sert zemine oturunca kalkamıyorum aynı felç geçirmiş gibi kalıyorum biraz fazla ayakta kalınca bir bacağım kendini kasıyor ve hareket ettiremiyorum sizinde başına böyle şeyler gelen var mı bir buçuk yaşında çocuğum var evin işi bitmiyor geceleri sancılarım kesilmiyor çözüm bulan varsa böyle olan varsa bana nasıl geçirdiğini ne zaman geçtiğini söylesin 15 . Haftadan felan beri böyleyim daha dogumuma da var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 28 haftalık hamileyim ama sancılarım hiç geçmiyor kaşık ağrısı ic bacak ağrısı uyluk kemiği ağrısi kalça ağrısı sert zemine oturunca kalkamıyorum aynı felç geçirmiş gibi kalıyorum biraz fazla ayakta kalınca bir bacağım kendini kasıyor ve hareket ettiremiyorum sizinde başına böyle şeyler gelen var mı bir buçuk yaşında çocuğum var evin işi bitmiyor geceleri sancılarım kesilmiyor çözüm bulan varsa böyle olan varsa bana nasıl geçirdiğini ne zaman geçtiğini söylesin 15 . Haftadan felan beri böyleyim daha dogumuma da var
Doktora danistinmi hiç canım magnezyum eksikliği olabilir özellikle iç bacak ağrısı magnezyum eksikliğinden kaynaklı oluyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum eksikliği olabilir benim 3. Hamilelikte öyle olmuştu doktora dediğimde bebek büyüyor o yüzden ağrın oluyor demişti aynı dediğin gibi oluyordum gece o sancılar yüzünden uyuyamıyordum günde 1 tane sade soda iç iyi gelir bebeğede kilo yapar

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Doktora danistinmi hiç canım magnezyum eksikliği olabilir özellikle iç bacak ağrısı magnezyum eksikliğinden kaynaklı oluyor
Bir hafta olmadi daha tam kan sayımı yaptı hepsi normaldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Magnezyum eksikliği olabilir benim 3. Hamilelikte öyle olmuştu doktora dediğimde bebek büyüyor o yüzden ağrın oluyor demişti aynı dediğin gibi oluyordum gece o sancılar yüzünden uyuyamıyordum günde 1 tane sade soda iç iyi gelir bebeğede kilo yapar
Tamam canım çok sağol baktı aslında ama kanlarima bişey demedi

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni karnim bölgelerinde sanci ayipdir söylemesi kizlar arka popo sol tarafim sumuklerim ağriyor ne oturamiyotum nede ayak usde kalamiyorum bende iki qiz var akşamakimi arxalarini topluyorum 🤦🏻‍♀️😟bende 29-1 hamileyim canm

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar