Sorum var İc bacak ve kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan İc bacak ve kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 715 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İc bacak ve kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni karnim bölgelerinde sanci ayipdir söylemesi kizlar arka popo sol tarafim sumuklerim ağriyor ne oturamiyotum nede ayak usde kalamiyorum bende iki qiz var akşamakimi arxalarini topluyorum 🤦🏻‍♀️😟bende 29-1 hamileyim canm
Aa sizdədə olur o oturanda ağrı məndədə olur elə elə bilki harasa dəyib əzilmişəm kimi ağrıdı qızıma hamilə olanda belə ağrım olmuyub heç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar 28 haftalık hamileyim ama sancılarım hiç geçmiyor kaşık ağrısı ic bacak ağrısı uyluk kemiği ağrısi kalça ağrısı sert zemine oturunca kalkamıyorum aynı felç geçirmiş gibi kalıyorum biraz fazla ayakta kalınca bir bacağım kendini kasıyor ve hareket ettiremiyorum sizinde başına böyle şeyler gelen var mı bir buçuk yaşında çocuğum var evin işi bitmiyor geceleri sancılarım kesilmiyor çözüm bulan varsa böyle olan varsa bana nasıl geçirdiğini ne zaman geçtiğini söylesin 15 . Haftadan felan beri böyleyim daha dogumuma da di
Dinlenince geçmeyen kötü ağrılarsa doktoruna mutlaka bildir bendede ağrılar oluyor lakin çoğu zaman geçiyor dinlenince

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Aa sizdədə olur o oturanda ağrı məndədə olur elə elə bilki harasa dəyib əzilmişəm kimi ağrıdı qızıma hamilə olanda belə ağrım olmuyub heç

Dinlenince geçmeyen kötü ağrılarsa doktoruna mutlaka bildir bendede ağrılar oluyor lakin çoğu zaman geçiyor dinlenince
He baci otura bilmirem elebil yixilib harasa deyib göynəyir mende qizlarda bele olmamisam bunda belim heryeim ağriyir yerimden ayağa qalxanda

ilknurakncı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28 haftalık hamileyim ama sancılarım hiç geçmiyor kaşık ağrısı ic bacak ağrısı uyluk kemiği ağrısi kalça ağrısı sert zemine oturunca kalkamıyorum aynı felç geçirmiş gibi kalıyorum biraz fazla ayakta kalınca bir bacağım kendini kasıyor ve hareket ettiremiyorum sizinde başına böyle şeyler gelen var mı bir buçuk yaşında çocuğum var evin işi bitmiyor geceleri sancılarım kesilmiyor çözüm bulan varsa böyle olan varsa bana nasıl geçirdiğini ne zaman geçtiğini söylesin 15 . Haftadan felan beri böyleyim daha dogumuma da var
Bende de aynı doktora söyledim magnezyum eksikliği ilaç verdi yani yürüyüş yapamıyordumm iyi geldi gerçekten

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28 haftalık hamileyim ama sancılarım hiç geçmiyor kaşık ağrısı ic bacak ağrısı uyluk kemiği ağrısi kalça ağrısı sert zemine oturunca kalkamıyorum aynı felç geçirmiş gibi kalıyorum biraz fazla ayakta kalınca bir bacağım kendini kasıyor ve hareket ettiremiyorum sizinde başına böyle şeyler gelen var mı bir buçuk yaşında çocuğum var evin işi bitmiyor geceleri sancılarım kesilmiyor çözüm bulan varsa böyle olan varsa bana nasıl geçirdiğini ne zaman geçtiğini söylesin 15 . Haftadan felan beri böyleyim daha dogumuma da var
Geçmiş olsun canım iç bacak ağrısı diye neyi diyorsun ? Bende 27 haftalık olmak üzereyim ve sabah sanki bacağımın arkasımdan damarım çekildi öylece kaldı acıdan bağırdım resmen ilk hamileliyimdede bu zamanlarda olmuşdu neden kaynaklanıyo acaba bilen varmı????☹️☹️☹️☹️

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı doktora söyledim magnezyum eksikliği ilaç verdi yani yürüyüş yapamıyordumm iyi geldi gerçekten
Geçmiş olsun canım aralığın başında gidicem bende

Geçmiş olsun canım iç bacak ağrısı diye neyi diyorsun ? Bende 27 haftalık olmak üzereyim ve sabah sanki bacağımın arkasımdan damarım çekildi öylece kaldı acıdan bağırdım resmen ilk hamileliyimdede bu zamanlarda olmuşdu neden kaynaklanıyo acaba bilen varmı????☹️☹️☹️☹️
Ya benimde normalde hep orası agrirdi ama bu aralar başladı iç bacağı nasıl tarif etsem bikini bölgesi ve işte onun yanları gibi bende tam nasıl anlatacagimi bulamadim

Tüm sayfalar yüklendi.