Bacaklarda kramp ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Bacaklarda kramp ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 819 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bacaklarda kramp ağrı
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar günaydın sabah uyandığımda alt bacağımda anı hareketten dolayı mi bilmiyorum çok fena ağrı oluyor damarlar çekiliyor gibi başına gelen varmı

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar günaydın sabah uyandığımda alt bacağımda anı hareketten dolayı mi bilmiyorum çok fena ağrı oluyor damarlar çekiliyor gibi başına gelen varmı
Geçmiş olsun canım.. Bacak kramp ve ağrıları normal.. Bebek kalsiyum magnezyum çekiyor senden.. Ben geçen gün dayanamadım. İlk bebeğimde de kullanmıştım. Magnezyum.. Magnorm al eczaneden.. Çok şiddetliyse sabah akşam 1 er tane iç. Suda eritiliyor. Hafifse 1 tane iç.. Ben şiddetli ağrılar azalınca 1 e düştüm. Bi zararı yok.. Yine içim rahat etsin diyorsan doktoruna da sorabilirsin..

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım.. Bacak kramp ve ağrıları normal.. Bebek kalsiyum magnezyum çekiyor senden.. Ben geçen gün dayanamadım. İlk bebeğimde de kullanmıştım. Magnezyum.. Magnorm al eczaneden.. Çok şiddetliyse sabah akşam 1 er tane iç. Suda eritiliyor. Hafifse 1 tane iç.. Ben şiddetli ağrılar azalınca 1 e düştüm. Bi zararı yok.. Yine içim rahat etsin diyorsan doktoruna da sorabilirsin..
Çok tesekkur ediyorum canim bu aralar çok şiddetli ve sık olmaya başladı 😓aile hekimime yazdiriyim söylediğin ilacı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dr danışmadan ilaç kullanmanı tavsiye etmem. Günde iki defa sade maden suyu da içebilirsin çok faydasını görürsün

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kramp girdikten sonra birkaç gün ağrı çok oluyor ilaç kullanıyorum ben onun için her gün bir tane sade soda içiyorum

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Çok tesekkur ediyorum canim bu aralar çok şiddetli ve sık olmaya başladı 😓aile hekimime yazdiriyim söylediğin ilacı
Tabi iyi gelir sana.. Ben kullanıyorum.. İlkinde doktor önermişti. Bunda da olunca kendim eczaneden aldım.. Bi zararı yok dedi eczacı da..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar