Bağırsak enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Bağırsak enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,670 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Bağırsak enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım Çok geçmiş olsun Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah kayra kısa🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yo
Biraz hırıltısı var burnu sürekli tıkanıyor onun dışında iyi canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür ayşem insaALLAH daha iyi olur şuan hastanedemisiniz
Yok canım saat 3 gibi geldik

Canım Çok geçmiş olsun Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah kayra kısa🤲🏻🤲🏻🤲🏻
İnşallah canım umut nasıl

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayırlı günler anneler uzun zamandır yoktur telefonum kırıldı şuan da eşimin telefounh alarak yazıyorum size 1 haftadır Kayra çok hasta yemek yemiyor zar zor ishal gecemiz gündüzümüz yok aniden ağlıyor doktor bağırsak enfeksiyonu geçiriyor dedi geçen hastanede yattık serum vs taktılar 3 gündür ateşi var sürekli 38,5 dan aşağı düşmüyor şuan yine hastanedeyiz . Sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin birde bu ishal için patates yapıp veriyorum ama kesmiyor başka ne yedirebilirim..🥺🥺
Ya çok geçmiş olsun canim muz yedir ve kahveyle yoğurdu karıştır ver harika çok güzel hemen kesiyor ben hep öyle yapıyorum canım çok geçmiş olsun ya

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Vermiyorum canım bal hiç yemedi . Doktor şimdi kaka tahlili istedi kayranın yapmasını bekliyoruz evde dışarıdan bir ley yedi mi dedi ki yedi çiğköfte yedi zaten ondan sonra oldu doktor ona bağlı olamuş olabilir dedi bakalım

Kaka tahliline göre verecek kzum
Olabilir canım ya vay kerata çiğ koftedemi yedi ya kıyamam ona ben

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Yo

Yok canım saat 3 gibi geldik

İnşallah canım umut nasıl
iyi canim ev daha güzel hastane insani dahada hasta ediyor şuan nasil ishali durdu mu

Aynen canim vermeni tavsiye ederim
Sukur canim bayram temizligi bogosuyorum vallha🤭
Kız başladın mi bayram temizliğine bayram Ne zaman bu arada😂 kardeşimin düğünü vardi ev aldi başını gitti halim yok temizlemeye

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
iyi canim ev daha güzel hastane insani dahada hasta ediyor şuan nasil ishali durdu mu

Kız başladın mi bayram temizliğine bayram Ne zaman bu arada😂 kardeşimin düğünü vardi ev aldi başını gitti halim yok temizlemeye
Vallahi canım bayram Haftaya çarşamba şimdi işte bu cumartesi pazar eşimin memleketine geçeceğiz Biz bayrama oradayız bayramın 3 veya 4cu günü de tekrar Çankırı'ya döneceğiz iki günlük süre zarfında işte Evleri Ben gene toplayıp valizimi hazırlayıp Bu sefer de kendi memleketime geçeceğim aşırı derecede bir yoğunluk Şu an bakalım nasıl olacak
Düğün oldu mu canım bitti mi

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler anneler uzun zamandır yoktur telefonum kırıldı şuan da eşimin telefounh alarak yazıyorum size 1 haftadır Kayra çok hasta yemek yemiyor zar zor ishal gecemiz gündüzümüz yok aniden ağlıyor doktor bağırsak enfeksiyonu geçiriyor dedi geçen hastanede yattık serum vs taktılar 3 gündür ateşi var sürekli 38,5 dan aşağı düşmüyor şuan yine hastanedeyiz . Sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin birde bu ishal için patates yapıp veriyorum ama kesmiyor başka ne yedirebilirim..🥺🥺
Canım pirinç lapasini bende duydum inşallah iyi gelir paşaya çok geçmiş olsun bu arada tabiki dualarımız sizinle🤲

Tüm sayfalar yüklendi.