Bağırsak enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Bağırsak enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,584 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Bağırsak enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler anneler uzun zamandır yoktur telefonum kırıldı şuan da eşimin telefounh alarak yazıyorum size 1 haftadır Kayra çok hasta yemek yemiyor zar zor ishal gecemiz gündüzümüz yok aniden ağlıyor doktor bağırsak enfeksiyonu geçiriyor dedi geçen hastanede yattık serum vs taktılar 3 gündür ateşi var sürekli 38,5 dan aşağı düşmüyor şuan yine hastanedeyiz . Sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin birde bu ishal için patates yapıp veriyorum ama kesmiyor başka ne yedirebilirim..🥺🥺
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ama gurbet kuşu oldu desene saglik olsun önünüz bayram bayrama gelir insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tekrar cok geçmiş olsun antibiotik iyi gelicektir insallah Rabbim birdaha yasatmasin🙏🤲
Amin amin Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin
Çok sağol canım benim Allah razı olsun 🤲🏻

Çok geçmiş olsun Ayşenurcum inşallah iyi olur Kayra prens👑
Hayırlı günler anneler uzun zamandır yoktur telefonum kırıldı şuan da eşimin telefounh alarak yazıyorum size 1 haftadır Kayra çok hasta yemek yemiyor zar zor ishal gecemiz gündüzümüz yok aniden ağlıyor doktor bağırsak enfeksiyonu geçiriyor dedi geçen hastanede yattık serum vs taktılar 3 gündür ateşi var sürekli 38,5 dan aşağı düşmüyor şuan yine hastanedeyiz . Sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin birde bu ishal için patates yapıp veriyorum ama kesmiyor başka ne yedirebilirim..🥺🥺

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok geçmiş olsun kuzum, bol bol şeftali suyu ver inan hemen keser muz haşlanmış patates de iyi geliyor ancak yedirmek çok zor yemiyorlar , çorba ve bol bol su içir enfeksiyona çok iyi gelir su , inşallah en kısa zamanda iyileşir, Allah şifa versin inşallah 🤲♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun kuzum, bol bol şeftali suyu ver inan hemen keser muz haşlanmış patates de iyi geliyor ancak yedirmek çok zor yemiyorlar , çorba ve bol bol su içir enfeksiyona çok iyi gelir su , inşallah en kısa zamanda iyileşir, Allah şifa versin inşallah 🤲♥️
Yediği sadece tavuk suyu çorbası birde geçen yahni yaptım bol patatesli onun patatesini yedi . Şükür biraz daha iyi

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah iyi olur 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.