Bağırsak enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Bağırsak enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,583 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Bağırsak enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler anneler uzun zamandır yoktur telefonum kırıldı şuan da eşimin telefounh alarak yazıyorum size 1 haftadır Kayra çok hasta yemek yemiyor zar zor ishal gecemiz gündüzümüz yok aniden ağlıyor doktor bağırsak enfeksiyonu geçiriyor dedi geçen hastanede yattık serum vs taktılar 3 gündür ateşi var sürekli 38,5 dan aşağı düşmüyor şuan yine hastanedeyiz . Sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin birde bu ishal için patates yapıp veriyorum ama kesmiyor başka ne yedirebilirim..🥺🥺
Çok geçmiş olsun ishal için annem limon sıkar suyunu içirirdi geçerdi hemen

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yediği sadece tavuk suyu çorbası birde geçen yahni yaptım bol patatesli onun patatesini yedi . Şükür biraz daha iyi
Çok şükür inşallah daha iyi olucak, yorumları okudum muz yemiyo demişsin yoğurt çok iyi geliyor hem bağışıklığa hemde enfeksiyona muzu ezip bir çay kaşığı bal ve yoğurtla karıştırıp verirsen belki yer canım hem sağlıklı hemde doyurucu Ali ne zmn hastalansa hiç birşey yemese bu meyveli yoğurt tarifi hemen imdadıma koşuyor Ali öyle toparlanıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür inşallah daha iyi olucak, yorumları okudum muz yemiyo demişsin yoğurt çok iyi geliyor hem bağışıklığa hemde enfeksiyona muzu ezip bir çay kaşığı bal ve yoğurtla karıştırıp verirsen belki yer canım hem sağlıklı hemde doyurucu Ali ne zmn hastalansa hiç birşey yemese bu meyveli yoğurt tarifi hemen imdadıma koşuyor Ali öyle toparlanıyor
Kayraya hiç bal vermedim ki şimdiye kadar vermeyekorkuyorum şükür şuan muzu yiyor iştahı yerine geldi yoğurt desen manyakd deli oluyor onun için balı ilk nasıl versem onu düşünüyorum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kayraya hiç bal vermedim ki şimdiye kadar vermeyekorkuyorum şükür şuan muzu yiyor iştahı yerine geldi yoğurt desen manyakd deli oluyor onun için balı ilk nasıl versem onu düşünüyorum
Bali verme şekli yok kahvaltı da parmağınla hafifçe dudağına ve damağına sür severse yer zaten, ha birden verirsem ağır gelir diyorsan öyle bişey olmaz bence Ali'ye öyle şeyleri ilk hafif dudağına ve damağına sürerek vermeye başlıyorum, çok şükür canım inşallah daha iyi olur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı günler anneler uzun zamandır yoktur telefonum kırıldı şuan da eşimin telefounh alarak yazıyorum size 1 haftadır Kayra çok hasta yemek yemiyor zar zor ishal gecemiz gündüzümüz yok aniden ağlıyor doktor bağırsak enfeksiyonu geçiriyor dedi geçen hastanede yattık serum vs taktılar 3 gündür ateşi var sürekli 38,5 dan aşağı düşmüyor şuan yine hastanedeyiz . Sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin birde bu ishal için patates yapıp veriyorum ama kesmiyor başka ne yedirebilirim..🥺🥺
Kuzum ne yapıyorsunuz şu an Kayra nasıl iyi olmuştur inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bali verme şekli yok kahvaltı da parmağınla hafifçe dudağına ve damağına sür severse yer zaten, ha birden verirsem ağır gelir diyorsan öyle bişey olmaz bence Ali'ye öyle şeyleri ilk hafif dudağına ve damağına sürerek vermeye başlıyorum, çok şükür canım inşallah daha iyi olur
Tamam mariyam bende öyle yapayım inşallah sever
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ne yapıyorsunuz şu an Kayra nasıl iyi olmuştur inşallah
Şükür iyi canım ama kilo almıyor daha çok zayıflıyot gibi 🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tamam mariyam bende öyle yapayım inşallah sever
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür iyi canım ama kilo almıyor daha çok zayıflıyot gibi 🥺
İnşallah daha iyi olur canım şimdi daha çok hareketlenmeye başladı ya zayıflaması normal kuzum inşallah herşey yoluna girer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar