Bağırsak enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Bağırsak enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,579 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Bağırsak enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
E çok şükür canım iştah kaybı yoksa çabuk toparlanır inşallah 🤲 Aynn canım tek ilaçla geçmez kardeşime de iki üç tane antibiyotik verdiler biraz daha iyi şimdi, ilaçları kullanın geçer inşallah 🤲
Evine mi yoksa annenlere mi gideceksin canım
Anneme bakmaya gideceğim kuzum ameliyat olacakta

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı günler anneler uzun zamandır yoktur telefonum kırıldı şuan da eşimin telefounh alarak yazıyorum size 1 haftadır Kayra çok hasta yemek yemiyor zar zor ishal gecemiz gündüzümüz yok aniden ağlıyor doktor bağırsak enfeksiyonu geçiriyor dedi geçen hastanede yattık serum vs taktılar 3 gündür ateşi var sürekli 38,5 dan aşağı düşmüyor şuan yine hastanedeyiz . Sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin birde bu ishal için patates yapıp veriyorum ama kesmiyor başka ne yedirebilirim..🥺🥺
Kuzum ya çok geçmiş olsun postu yeni gördüm şimdi nasıl Kayra bey

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Anladım canım çok geçmiş olsun inşallah 🤲 önemli bişey değil bendede var doktor büyürse alacağız ameliyatı kolay demişti
Çok sağol canım Allah'tan iyi huylu çıktı da onun için içimiz rahat biraz daha ama yıllar önce yine çıkmıştı yine ameliyat olmuştu sürekli oluşması can sıkıcı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ya çok geçmiş olsun postu yeni gördüm şimdi nasıl Kayra bey
Şükür iyi kuzum geçen yine ateşlendi bayram gecesini acilde geçirdik resmen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok sağol canım Allah'tan iyi huylu çıktı da onun için içimiz rahat biraz daha ama yıllar önce yine çıkmıştı yine ameliyat olmuştu sürekli oluşması can sıkıcı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür iyi kuzum geçen yine ateşlendi bayram gecesini acilde geçirdik resmen
Üzüldüm kuzum ya antibiyotik kullandınız mı bol su için aynı zamanda

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Oyy kuzum ya kıyamam doktor ne diyor niye bu kadar uzamış
Doktorlar dışarıdan yediği bir şey yüzünden olmuş dedi birde salgın var dediler Kayra ilk ateşlenmeden önce çok az çiğköfte yedi zaten ne olduysa ondan sonra oldu daha sonra gittiğimizde doktor tek antibiyotik ile geçmez enfeksiyon azalmış sonuçlar temiz hatta son yapılan sonuca göre aslında antibiyotik verecekti pozitif çıksaydı negatif çıktı şükğr ama ben ateşi aniden çıkıyor ilaca rağmen düşmüyor deyince yinede antibiyotik vereyim kullanın sonra tekrar gelin dedi

Tüm sayfalar yüklendi.