Bağzen hareketleri hissetmemek?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.muhammed tarafından oluşturulan Bağzen hareketleri hissetmemek? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 711 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bağzen hareketleri hissetmemek?
Konbuyu başlatan M.muhammed
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

M.muhammed

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar arkadaşlar 7 aylık hamileyim ve arada sinirlenip agladığım oluyor her ne kadar sakin olmaya çalışsamda sık sık yaşanıyor bu durum Sizce zararlımı? ve bağzen bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum bağzen gün içinde durmadan hareket ediyor ben doktoruma pazartesi sorucam fakat sizede sormak istedimm ☺️☺️

Emine01

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar arkadaşlar 7 aylık hamileyim ve arada sinirlenip agladığım oluyor her ne kadar sakin olmaya çalışsamda sık sık yaşanıyor bu durum Sizce zararlımı? ve bağzen bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum bağzen gün içinde durmadan hareket ediyor ben doktoruma pazartesi sorucam fakat sizede sormak istedimm ☺️☺️
Evet bende 7 aylık hamileyim düzensizlik bazen oluyor hatta bende korkuyorum bazen bir gün çok hareketliyken diğer gün yavaşlıyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Normal canm korkma gebelikte insan sürekli duygu değişimi yaşaya biliyo😊

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok merak ediyorum hareketlerini hissettiğinizde nasıl oluyor yani içinizde oynuyor mu benim bebişim daha çok ufak bir an evvel onu hissetmek istiyorum çokta merak ediyorum nasıl bişey olduğunu ☺️

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Normal 38 .haftaya kadar bebek istediği gibi hareket eder bi gun çok aktof olup diger gün tembellesebilir 38 .haftadan itibaren takip etmelisin gun içinde hic yekme atmazsa o zmn hastaneye gitmelisin🤗🤗😉😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar