Bahar kadar güzeli var mı 🌸🌺🌻🌹🪻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Bahar kadar güzeli var mı 🌸🌺🌻🌹🪻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 706 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bahar kadar güzeli var mı 🌸🌺🌻🌹🪻
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ay onu ben de yapıyorum kızım sağolsun illa bir şey çıkarıyor 🤭

Çok geçmiş olsun ben de nereye gitsem insanlar öksürüyor hapşırıyor aslında covidden daha büyük bir salgın var ama ekonomiden dolayı kapatamayacaklarından sanki görmezden geliniyor gibi 😬
Sağol canım ❤️ Evet herkes hasta ya 🙄😏covid geçirmiştim aynı onun gibi oldum yine ne tat var ne koku geçmiyor da🥴

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay oda var deme ben öyleyim valla 🤣
Bir çayı bir kahveyi bir kere de bitiremeyenlerden 😂🤭
Sağol canım ❤️ Evet herkes hasta ya 🙄😏covid geçirmiştim aynı onun gibi oldum yine ne tat var ne koku geçmiyor da🥴
Benim halam kaç senedir salatalık yiyemiyor covidden sonra tadı mazot gibi geliyormuş ne tuhaf hastalıktı o ya 😂 benim eşim pozitifti karantinaya aldılar bana negatif dediler geçirdim mi bilmiyorum 🤭

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bir çayı bir kahveyi bir kere de bitiremeyenlerden 😂🤭

Benim halam kaç senedir salatalık yiyemiyor covidden sonra tadı mazot gibi geliyormuş ne tuhaf hastalıktı o ya 😂 benim eşim pozitifti karantinaya aldılar bana negatif dediler geçirdim mi bilmiyorum 🤭
🤭🤭Çok kötüydü ya covid Su an ki hastalığım da aynı onun gibi işte iyiyim ama hicbiseyden tat alamıyorum ya 🥴🥴

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Valla alışmışım çalışmaya cebimde maaşım olmadı mı çok geriliyorum eşim vermediğinden değil de çalışmayı özledim 🥺
İnsanin kendi parasını kazanması kadar güzel bişey yok tabi şu an çocuklarım küçük olmasaydı kesinlikle bende çalışırdım ama maalesef durum malum 🥰seninde bebeğin küçük canım biraz büyüsün sabret🥰inşallah sende kendi paranı kazanırsın 🤲 sınavın noldu canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İnsanin kendi parasını kazanması kadar güzel bişey yok tabi şu an çocuklarım küçük olmasaydı kesinlikle bende çalışırdım ama maalesef durum malum 🥰seninde bebeğin küçük canım biraz büyüsün sabret🥰inşallah sende kendi paranı kazanırsın 🤲 sınavın noldu canım
İnşAllah çok özledim artık istediğim şeyleri kimseye sormadan almayı 🥹 Sınavı geçtim ama kadın özgüvenimi çok kırdı bir ton laf söyledi 😕

Tüm sayfalar yüklendi.