Sorum var Bakar mısınız süt ve yolculukla ilgilii

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Bakar mısınız süt ve yolculukla ilgilii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 510 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakar mısınız süt ve yolculukla ilgilii
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Geçmiş olsun kuzum kist gecdimi
Doktor takip et bazıları kendiliğinden geçer dedi bazıları da ya olduğu gibi kalır yada büyürler eğer büyürse ameliyatla alırız denildi ama inan iki yıl oldu bir defa olsun bile gitmedim kontrole şuan varmı yokmu hiç bilmiyorum, dokunduğumda yok gibi ama böyle öyle anlaşılan bişey değil

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Doktor takip et bazıları kendiliğinden geçer dedi bazıları da ya olduğu gibi kalır yada büyürler eğer büyürse ameliyatla alırız denildi ama inan iki yıl oldu bir defa olsun bile gitmedim kontrole şuan varmı yokmu hiç bilmiyorum, dokunduğumda yok gibi ama böyle öyle anlaşılan bişey değil
Allah'ım şifa versin inşallah kuzum sana🤲🏻🤲🏻❤️🌹

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kistlerim vardi doktor 6 ay sonra kontrole gel dedi hamile kaldim daha da gitmedim bn brokoli suyu içmiştim iyi geliyormuş içtim ama gidemedim çok şükür ele gelen birşey yok gibi ama ihmal de etmemek gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.