Sorum var Bakar mısınız süt ve yolculukla ilgilii

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Bakar mısınız süt ve yolculukla ilgilii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakar mısınız süt ve yolculukla ilgilii
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benimde kistlerim vardi doktor 6 ay sonra kontrole gel dedi hamile kaldim daha da gitmedim bn brokoli suyu içmiştim iyi geliyormuş içtim ama gidemedim çok şükür ele gelen birşey yok gibi ama ihmal de etmemek gerekiyor
Aynn canım banada altı ay da bir kontrole gel ama gitmedim, anldim canım iyi geliyorsa bende içerim hamileyim içebilirim dimi sorun olmaz, aynn Allah büyük inşallah bir sorun çıkmaz canım bende çok ihmal ettim

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynn canım banada altı ay da bir kontrole gel ama gitmedim, anldim canım iyi geliyorsa bende içerim hamileyim içebilirim dimi sorun olmaz, aynn Allah büyük inşallah bir sorun çıkmaz canım bende çok ihmal ettim
Yok canim hamileysen içme bence çünkü ben kistimin oldugunu hamile olamadan önce öğrenmiştim brokli suyunuda öyle yapmıştım ben d3 bir ara gidiyim ihmale gelmez insaALLAH ikimizinkide yok olmuştur 🤲🏻🤲🏻

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yok canim hamileysen içme bence çünkü ben kistimin oldugunu hamile olamadan önce öğrenmiştim brokli suyunuda öyle yapmıştım ben d3 bir ara gidiyim ihmale gelmez insaALLAH ikimizinkide yok olmuştur 🤲🏻🤲🏻
Ha tamm canım sorun olacaksa içmeyeyim o zmn , inşallah canım inşallah 🤲 Allah şifa versin

Tüm sayfalar yüklendi.