Sorum var Bakar mısınız

• Konbuyu başlatan Merve Yılmaz
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Yılmaz tarafından oluşturulan Bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 409 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakar mısınız
Konbuyu başlatan Merve Yılmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben hamile kalmak istiyorum 5 aylık evliyim 24 yaşındayım fakat bu süreç içerisinde bir sürü test yaptım kan testi verdim negatif sizce normal mi
Kuzum 1 yil olmazsa eger doktoralar gerekli tedaviye başlıyor suan daha çok yenisin insallah gerek kalmazda rabbim en kisa zamanda hakkinda hayirli olani nasip eder

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile kalmak istiyorum 5 aylık evliyim 24 yaşındayım fakat bu süreç içerisinde bir sürü test yaptım kan testi verdim negatif sizce normal mi
Bi makale okumuştum. Korunmasız ilişkide bir kadın ya 3 ay içinde ya 8 ay içinde ya 1 yıl içinde hamile kalır. Zaten 1 yıl sonunda bebiş olmazsa hastaneye gidilir. Ben 8. Ayda hamile kaldım korunma hiç yoktu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım çok takmamaya çalış özellikle bu durumu sıkıntı yapar isen gebeliğe engel olur ilk önce sıkıntı yapmayı bırak

Tüm sayfalar yüklendi.