Sorum var Bakar mısınız

• Konbuyu başlatan Merve Yılmaz
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Yılmaz tarafından oluşturulan Bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 407 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakar mısınız
Konbuyu başlatan Merve Yılmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile kalmak istiyorum 5 aylık evliyim 24 yaşındayım fakat bu süreç içerisinde bir sürü test yaptım kan testi verdim negatif sizce normal mi
Daha çok yeni evlisin canım hıc bir problemin olmaya bilir canım ama kafaya takmak en büyük nedenlerden biri olabiliyor bazen adet sonrası ovulasyon gunlerini takip et az günün geçince hemen gebelik testide yapma çıkmayınca çok etkiliyor insani rabbim sana hayırlı zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin planlı gebelikte folik asit erken başlanıyor folbiol ben onu kullanmıştım 1 ay sonrada hamile kaldım bu konuda dr danis gebelik düşünüyorum vitamin falan başlamam lazım mi diye

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile kalmak istiyorum 5 aylık evliyim 24 yaşındayım fakat bu süreç içerisinde bir sürü test yaptım kan testi verdim negatif sizce normal mi
Öncelikle Allah gönlüne göre versin Canım 🤗🤲 yumurtlama dönemini takip et adetinden sonra bir veya ikinci gün hamilelikte yüksek oranla bu günler tavsiye ediliyor birde stres yapma yeni 5aylik evlisin tadını çıkar hiç korunmadan bı seneden sonra hamile kalan tanıdıklarım var birde bişe soracam kontrol hapi falan kullanmadın dimi

Merve yilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Allah gönlüne göre versin Canım 🤗🤲 yumurtlama dönemini takip et adetinden sonra bir veya ikinci gün hamilelikte yüksek oranla bu günler tavsiye ediliyor birde stres yapma yeni 5aylik evlisin tadını çıkar hiç korunmadan bı seneden sonra hamile kalan tanıdıklarım var birde bişe soracam kontrol hapi falan kullanmadın dimi
Yok çok şükür kızkende Ağrı kesici bile almadım adet sancılarım fazlasıyla oluyordu katı şeklinde kanamalarım doktora başvurdum korktum başta yumurtalıklarim ve hormonum yüksek çıktı buda zararlı değil aksine iyi olduğu için ilaç dahi kullandirtmadi genetiklik ile ilgili annemdem başlayıp abime kadar ikiz üçüz bebekler var aile de ondan benimde olabilme ihtimalimin yüksek olacağını belirti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim cocuk ucun israrmi ediyor ailen? insallah rebbim nasib eder
Yok çok şükür kayın validemde daha erken gencsiniz diyor olucak az zaman lazım diyor eşim çocuk gördüğü zaman dayanamıyor öpüp koklmak istiyor Rabbim onun gönlüne büyük bir çocuk sevgisi yerleştirmiş her gece gizli dua ettiğini görünce bir an önce çocuğum olsada eşim mutlu olsa diye uğraşıyorum

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yok çok şükür kızkende Ağrı kesici bile almadım adet sancılarım fazlasıyla oluyordu katı şeklinde kanamalarım doktora başvurdum korktum başta yumurtalıklarim ve hormonum yüksek çıktı buda zararlı değil aksine iyi olduğu için ilaç dahi kullandirtmadi genetiklik ile ilgili annemdem başlayıp abime kadar ikiz üçüz bebekler var aile de ondan benimde olabilme ihtimalimin yüksek olacağını belirti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok çok şükür kayın validemde daha erken gencsiniz diyor olucak az zaman lazım diyor eşim çocuk gördüğü zaman dayanamıyor öpüp koklmak istiyor Rabbim onun gönlüne büyük bir çocuk sevgisi yerleştirmiş her gece gizli dua ettiğini görünce bir an önce çocuğum olsada eşim mutlu olsa diye uğraşıyorum
Tmm canım o zaman endişe yapma olacaktı

Tüm sayfalar yüklendi.