Sorum var Bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 364 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakar mısınız
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı geceler nasılsınız
Şu bikaç gündür ayıptır söylemesi durduk yere ishal oldum 38+3 üm vajinam felaket ağrıyor cadı sürekli hep aşağıda hareketleri ve tekmeleri o kadar kuvvetli ki ağrıdan uyuyamıyorum sürekli sırtımdan belime ordan rahmime vuran bir ağrı var ağrılardan uyuyamıyorum sürekli tuvaletteyim acaba bu doğum belirtisi mi ilk kızımda ben böyle ağrılar çekmedim gerçekten dün öyle sancı girdi ki nefesim kesildi sandım😞

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Şu bikaç gündür ayıptır söylemesi durduk yere ishal oldum 38+3 üm vajinam felaket ağrıyor cadı sürekli hep aşağıda hareketleri ve tekmeleri o kadar kuvvetli ki ağrıdan uyuyamıyorum sürekli sırtımdan belime ordan rahmime vuran bir ağrı var ağrılardan uyuyamıyorum sürekli tuvaletteyim acaba bu doğum belirtisi mi ilk kızımda ben böyle ağrılar çekmedim gerçekten dün öyle sancı girdi ki nefesim kesildi sandım😞
Evet canm doğumun yakın bunlar doğum belirtisi 2 kızımda böyle olmuştum dinlenince sancın gećiyorsa sorun yok ama sancın artarsa hastaneye git sancıyla beraber açılmada olur ilk adet sancısı gibi başlar sonra çoğalır ishalde doğum belirtisi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle doğum belirtisi bunlar canım sancıların nasıl peki düzenli mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Şimdi azaldı ama saat 4 e kadar uyuyamadım sancım vardı mide yanması ve ağrısı şiddetli sırt ağrısı çekiyorum bide ishal var işte bildiğin su gibi geceleri daha çok oluyor
Bugün yarın doğum olur canım hepsi doğum belirtisi sen yine dikkat et sancıların sıklaşırsa hasteneye gidersin

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Evet canm doğumun yakın bunlar doğum belirtisi 2 kızımda böyle olmuştum dinlenince sancın gećiyorsa sorun yok ama sancın artarsa hastaneye git sancıyla beraber açılmada olur ilk adet sancısı gibi başlar sonra çoğalır ishalde doğum belirtisi
İlk kızımı sezeryan doğum yaptığım için ne yapacağımı bilmiyordum şu iki gündür ishalde eklendi mide yanması ve ağrısı şiddetli sırt bel ve vajina ağrısından uyuyamıyorum geceleri çok sık giriyor özellikle şu iki gündür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün yarın doğum olur canım hepsi doğum belirtisi sen yine dikkat et sancıların sıklaşırsa hasteneye gidersin
Tamam canım bugün yine aynısı olursa hastaneye giderim artık dayanamıyorum artık gerçekten

Tamam canım bugün yine aynısı olursa hastaneye giderim artık dayanamıyorum artık gerçekten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bak senin ki eğer doğum sancısı ise benim de öyledir aynı şeyi 3 gündür yaşıyorum 😂😂. Bende birde fazladan mide bulantısı var şaka gibi 🤦🏻‍♀️

Son düzenleme:

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doğum belirtisi söylediklerin rabbim saglıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Sağol bitanem şu on gün geçsede kurtulsam artık gerçekten uyuyamıyorum ağrılardan gece hiç uyuyamadım kalktım artık en sonunda sahur hazırladım saat 7 ye geliyordu bi anda istifra ettim zaten bide ishalde eklenince mahvoldum gözlerimin içi yanıyor kaburgalarımın dili olsa konuşsa yok böyle bişey😭😞

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İlk kızımı sezeryan doğum yaptığım için ne yapacağımı bilmiyordum şu iki gündür ishalde eklendi mide yanması ve ağrısı şiddetli sırt bel ve vajina ağrısından uyuyamıyorum geceleri çok sık giriyor özellikle şu iki gündür

Canım doktora git baksınlar sancıyla beraber açılmada olur bak sen sezeryan olacaksın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar