Bakarmisiniz kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Bakarmisiniz kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 782 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakarmisiniz kizlar
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benimle beraber doğum yapan bir arkadaşım sormami istedi bugün tam 1 ay oldu doğum yapalı bebeği emiyor ama düğünleri varmış alkollü ailesi falan hep alkol içer Bende 1.2 tane alkol alsam sorun olur mu diyor ben içme bebeği emziriyosun dedim ama kardeşimin düğünü dedi bilginiz varmi bu konuyla ilgili cok sinirlendim anlattım ama yinede sizinle paylaşmak istedim
Allah akıl fikir versin inşaAllah o arkadaşına bu pandemide bırak alkolü vs o bebeğin günahına girmeyim diye düğüne bile götürmem kardeşim dahii olsa yeni doğum yaptım bebeğim çok küçük der katılmam bile

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benimle beraber doğum yapan bir arkadaşım sormami istedi bugün tam 1 ay oldu doğum yapalı bebeği emiyor ama düğünleri varmış alkollü ailesi falan hep alkol içer Bende 1.2 tane alkol alsam sorun olur mu diyor ben içme bebeği emziriyosun dedim ama kardeşimin düğünü dedi bilginiz varmi bu konuyla ilgili cok sinirlendim anlattım ama yinede sizinle paylaşmak isted

Aynen cnm ben hamileyim diye gitmedim memlekette
Canım öncelikle arkadaşına rabbim akıl fikir versin onun daha kırkı çıkmamış lohusa onu da geç bebek bu ya öyle saçma şeymi olur bence o bahane onun canı çekmiş içki içmeyi düğünü bahane ediyor böyle saçmalık duymadım onun bebeği düşündüğü yok kendinden başka allah ıslah etsin içerse bile çocuğa süt vermesin hiç mi duymamış görmemiş bu kadar mı cahil 15 yaşındaki kızıma sorsam o bile kızar ben hamileyim diye sigarayı bıraktım heleki içki yazık.....

Samsel

Kayıtlı Üye
rank
O bence içecek zatende birinin ona iç demesini bekliyor yazık valla çok yazık çocuğa bişey olacağı hiç aklına gelmiyor içmek aklına geşmiş tövbe tövbe

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle arkadaşına rabbim akıl fikir versin onun daha kırkı çıkmamış lohusa onu da geç bebek bu ya öyle saçma şeymi olur bence o bahane onun canı çekmiş içki içmeyi düğünü bahane ediyor böyle saçmalık duymadım onun bebeği düşündüğü yok kendinden başka allah ıslah etsin içerse bile çocuğa süt vermesin hiç mi duymamış görmemiş bu kadar mı cahil 15 yaşındaki kızıma sorsam o bile kızar ben hamileyim diye sigarayı bıraktım heleki içki yazık.....
Kız bizler bebege zarar verir diye grip oluyoruz yerlere yatıyoruz nane limon içmiyoruz tövbe estağfurullah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benimle beraber doğum yapan bir arkadaşım sormami istedi bugün tam 1 ay oldu doğum yapalı bebeği emiyor ama düğünleri varmış alkollü ailesi falan hep alkol içer Bende 1.2 tane alkol alsam sorun olur mu diyor ben içme bebeği emziriyosun dedim ama kardeşimin düğünü dedi bilginiz varmi bu konuyla ilgili cok sinirlendim anlattım ama yinede sizinle paylaşmak istedim
İçmemesi daha iyi canım bebeği ek gıdaya başlamış olsa neyse de 1 aylık bebek daha sırf anne sütüyle besleniyor bebeğe de alkol vermiş olacak

Tüm sayfalar yüklendi.