Sorum var Bakarmisinjz lutfen korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeyimin annesiiii tarafından oluşturulan Bakarmisinjz lutfen korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 975 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakarmisinjz lutfen korkuyorum
Konbuyu başlatan bebeyimin annesiiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar iyi akşamlar! Ben 40 haftamin icerisindeyim ve hala dogum belirtileri yok, 23u 9 ayimi tamamladim, sizler kaç haftanizda yaptiniz normal dogumu? Gercekten gun gectikce korkuyorum neden boyle gecikti diye
Benim de yoktu doktorum alalım dedi gün verdi 40+2 de suyum geldi belki de geç döllenmedir bu işlerin maalesef anı anını tutmuyor.Bir bakıyorsun öyle gezinirken çat suyun geliveriyor

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar iyi akşamlar! Ben 40 haftamin icerisindeyim ve hala dogum belirtileri yok, 23u 9 ayimi tamamladim, sizler kaç haftanizda yaptiniz normal dogumu? Gercekten gun gectikce korkuyorum neden boyle gecikti diye
Korkma cnm Bnde olmadı ama çevremde oldu bu durumu yaşıyan herşey yolundaysa doktoruna düzenli gidip geliyorsan sıkıntı olmaz inş rabbim saglıcakla kucağına almayı nasip etsin

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Canım 40tamamlarsan olmazsa bi doktora görun bence. İnşaallah sağlıkla alırsın kucağına🥰

Cnm doktora görün nst bağlan ben 39 haftalıkken gitimm nst çektim doktor 1 hafta içinde doğumun olacak dedi eğer olmasa gel dedi 1 haftam doldu yarın gidecem hastaneye dedim o akşam sancım başladı obursugun doğum yaptım cnm korkma doktora gorun

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım 42. haftada doğum eden var belki zamanı gelmedi merak etme zamanı gelince bunu bilmemen imkansız 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.