Sorum var Bakarmisinjz lutfen korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeyimin annesiiii tarafından oluşturulan Bakarmisinjz lutfen korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 971 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakarmisinjz lutfen korkuyorum
Konbuyu başlatan bebeyimin annesiiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam ya vallaha kuzum poposuna vur vaktinde zamanında Allah'ım kucagina almayı nasip etsin bende Gürcan oğluma Allah'ın izniyle çıkarsa☺️☺️☺️😄
😂döv kız bulara biz yuz vermişik oyuzden böylerer erken geliyorlar🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırla sağlıkla gelsin inşaAllah kız popolarına vura vura sevince öyle tatlı oluyorlar ki ısırma ha 😃😃🥰🥰🥰
İnşaallah canım bi gelsin söz ilk dövecem onu 😅😂

Hayırla sağlıkla gelsin inşaAllah kız popolarına vura vura sevince öyle tatlı oluyorlar ki ısırma ha 😃😃🥰🥰🥰
Valla bak kızım çok gülüyor poposuna vurunca ay bir de cilveli gülüşü var ellerini yumruk yapıp sağa sola dans eder gibi sallanıyor 😃😃🥰 uyuyor çok sıkılıyorum
Rabbim sağlıklı ömur versin inşaallah ga kız çocukları ayrı bi tatlı oluyo 🥰

Amiinn 🥰🥰 çok teşekkür ederim canım Rabbim Umut'u sana bağışlasın tez zamanda sen de kucağına alıp mis kokusunu içine çeke çeke sev inşaAllah 😘😘😘
Amin jnşaallah 🤲💙

Amiinn 🥰🥰 çok teşekkür ederim canım Rabbim Umut'u sana bağışlasın tez zamanda sen de kucağına alıp mis kokusunu içine çeke çeke sev inşaAllah 😘😘😘
Amin jnşaallah 🤲💙

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar iyi akşamlar! Ben 40 haftamin icerisindeyim ve hala dogum belirtileri yok, 23u 9 ayimi tamamladim, sizler kaç haftanizda yaptiniz normal dogumu? Gercekten gun gectikce korkuyorum neden boyle gecikti diye
40+6 ve suni sancı ile geldi oğlum. Bende de belirti yoktu sancı yoktu zaten artık son gün oluyor ve suni ile alıyorlar benim dört santim açıklık vardı son iki hafta

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
😂döv kız bulara biz yuz vermişik oyuzden böylerer erken geliyorlar🤣🤣

Rabbim sağlıklı ömur versin inşaallah ga kız çocukları ayrı bi tatlı oluyo 🥰

Amin jnşaallah 🤲💙

Amin jnşaallah 🤲💙
Hahah vurcam vurcam kuzum yüz buldular

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kizlar iyi akşamlar! Ben 40 haftamin icerisindeyim ve hala dogum belirtileri yok, 23u 9 ayimi tamamladim, sizler kaç haftanizda yaptiniz normal dogumu? Gercekten gun gectikce korkuyorum neden boyle gecikti diye
Merhaba canım bugün yarın gelir inşallah ilk gebeliğimde 40 haftada normal doğum 2 gebeliğimde ise 40+2 suni sancıdan acil sezeryanı ile doğurdum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar