Bakarmisinz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mircan11 tarafından oluşturulan Bakarmisinz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 386 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakarmisinz
Konbuyu başlatan Mircan11
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mircan11

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakmayın kızlar cevaplarsanız sevinirim cinsel ilişki sonrası karında sertilk birde kasıklarda ağrı normalmi birşey daha sormak istyrm bir arkadaşım dün son ay ilsikiye girme bebeğe zararlı dedi sperm bebeğe gidiyor dedi Türkiye'de olmuş haberlere çıkmış falan filan sezeryanliyim 24 haftalık gebeyim

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank
Eğer herhangi bir risk yoksa ve doktor ilişki yasak demediyse, 6. Aya kadar ilişki olmasında sorun yok diyor doktorlar. Son ay için birşey duymadım ama bazı durumlarda doğum başlasın diye ilişkiye girmeyi öneriyorlar. Kaslar uyarılıp doğum başlıyor. O yüzden son aylarda uygun değil diyor olabilirler

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Eğer herhangi bir risk yoksa ve doktor ilişki yasak demediyse, 6. Aya kadar ilişki olmasında sorun yok diyor doktorlar. Son ay için birşey duymadım ama bazı durumlarda doğum başlasın diye ilişkiye girmeyi öneriyorlar. Kaslar uyarılıp doğum başlıyor. O yüzden son aylarda uygun değil diyor olabilirler
Doktor bana bu konu hakinda birsey demedi kontrle gidersem soracam bu sefer sürekli onu soracam bunu soracam herşeyi unutuyorum

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank
Bizim ilk başta düşük riski vardı, kanama olmuştu. İlk hamileliğimde de kimyasal gebelik olduğu için biz sormadan ilişki yasak demişti. 1ay sonra herşey yolunda serbest dedi. Zaten biz sormaya çekiniyorduk 😊

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakmayın kızlar cevaplarsanız sevinirim cinsel ilişki sonrası karında sertilk birde kasıklarda ağrı normalmi birşey daha sormak istyrm bir arkadaşım dün son ay ilsikiye girme bebeğe zararlı dedi sperm bebeğe gidiyor dedi Türkiye'de olmuş haberlere çıkmış falan filan sezeryanliyim 24 haftalık gebeyim
Yok canım doktor zaten söyler yasak diye son gün bile ilişkiye giren var bana sadece enfeksiyonum var diye 2 hafta yasakladı sonra serbest dedi yani alakasi yok çocuğu koruyan bir zar var zaten 😂 nasıl gidecek çocuğa gidecek yeri olsa suyun gelir zaten

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
33 haftalığım. Geçen hafta yani 32.hafta kontrolde doktor artk ilişki yok dedi. Erkeğin sıvısı içindeki bi madde rahim kasılmalarına sebep olabiliyormuş.. Bebeğe gitme ihtimali yok canım bebek amnion sıvısı içinde

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Spermler içeri girmez dışarı akar zaten rahım ağzı kapalı oldğu için ama yinede güvenmiyosanz korunarak ilşkye gireblrsnz riskiniz yoksa ilşkiden zarar olmaz hamılelkteki ilşki pozsynlarını araştırın ağrınız olmaz rahat edersnz. Son haftalarda ilşki öneriliyor rahat doğm yapmak için😊👍

Tüm sayfalar yüklendi.