Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,436 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
Kızlar buralarda okuyorum bazen lütfen bana kızan kızsın benle konuşmayanda olabilir hiç alınmam bakın burdaki bayanlar çok güzel isim sayamıyorum hepiniz çok güzelsiniz ama ben sizlere kızıyorum diyorsunuz çatlak oldu bende eşime yyskışmıyorum digeri diyor güzel degilim digeri diyor eşim benden güzel lütfen sizler böyle düşünürseniz onlarda der tabi kızlar çstlagınız varsa siz çocuk dünyaya getiriyorsunuz eşinizin soyu gelsin diye sonra sizler çok güzelsiniz eşim benden daha güzel takılmıyorum lütfen böyle yapmayın
👏👏👏 aynen de öyle nokta.

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buralarda okuyorum bazen lütfen bana kızan kızsın benle konuşmayanda olabilir hiç alınmam bakın burdaki bayanlar çok güzel isim sayamıyorum hepiniz çok güzelsiniz ama ben sizlere kızıyorum diyorsunuz çatlak oldu bende eşime yyskışmıyorum digeri diyor güzel degilim digeri diyor eşim benden güzel lütfen sizler böyle düşünürseniz onlarda der tabi kızlar çstlagınız varsa siz çocuk dünyaya getiriyorsunuz eşinizin soyu gelsin diye sonra sizler çok güzelsiniz eşim benden daha güzel takılmıyorum lütfen böyle yapmayın
Bende çözemedim neden insan kendini bu denli olumsuzluğa düşürür çocuk ortak bir karar ve vücut deformasyon yaşıyor yani hıc te kendime laf ettirmem valla bazen diyorum 3. Sen doğurmalıydın diye eşime artık taşıyamıyorum az kaldı sabret diyor güzellik çirkinlik değilde insanlar iletişimsizlik yaşıyor bence bi es de karşısındakinin neye kırıldığını bilmiyor onu nasıl bir moda sokacağını da ilk doğum da çok çektim ben doğum sonrası kaşıntı uykusuzluk agresiftim eşime sordum bana nasıl sakin olabiliyorsun dedim ablamla konuştum dedi ya dedim ne konuştun görümcem o bir lohusa her şeye kırılır alınır ağlar agresif olur sabret bi zaman sonra düzelir demis görümceme dua etmiştim

Sonuna kadar haklısın canim bende aynı fikirdeyim bu durum sadece eş içinde geçerli değil herkes için böyle. Karşındaki insana kendin hakkında ne kadar olumsuzu lanse edersen onun beynine hep öyle yerleşiyor ona göre davranıyor. Ama olumlu olunca daha farklı oluyor bu her zaman böyledir. İnsan psikolojisi işte
Çok doğru dedin bacım vlla kendimden ufak bir örnek veriyim ben kmseyi dış görünşle asla yargılamam haddime de değil ama millete bakıyorm yok onun orası öyle burası böyle hiç düşünmeden konuşuyo bende görümceme zayıflamam lazm vs gibi şeyler dedim diye şmdi habire yok doğumda göbeğini toplat yok heme kilo ver kendime kızıyorm nerden dedim diye kmseye bsy denmez hele bu çevrendense asla denmez dersimi aldm

Sybm

Guest
rank
Bende çözemedim neden insan kendini bu denli olumsuzluğa düşürür çocuk ortak bir karar ve vücut deformasyon yaşıyor yani hıc te kendime laf ettirmem valla bazen diyorum 3. Sen doğurmalıydın diye eşime artık taşıyamıyorum az kaldı sabret diyor güzellik çirkinlik değilde insanlar iletişimsizlik yaşıyor bence bi es de karşısındakinin neye kırıldığını bilmiyor onu nasıl bir moda sokacağını da ilk doğum da çok çektim ben doğum sonrası kaşıntı uykusuzluk agresiftim eşime sordum bana nasıl sakin olabiliyorsun dedim ablamla konuştum dedi ya dedim ne konuştun görümcem o bir lohusa her şeye kırılır alınır ağlar agresif olur sabret bi zaman sonra düzelir demis görümceme dua etmiştim
Aynen cnm bismillah sezeryan olsalar deli olurlar tövbe yarabbim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın ben böyle düşünecek olsam başta evlenmezdim açıkçası 30 yaşında evlendim eşim daha yakışıklı ve 2 yaş küçük ama bana 15 yaşımda gibi hissettiriyor bende öyle hissediyorum her anlamda eşim belki burada yazanların eşleri gibi davransa belki değişik olurdu ama birinin size davranışlarıyla kendinizi küçümsemeyin kimse sizi sadece güzelsiniz gençsiniz diye sevip almadı. Allah yardımcısı olsun böyle evlilik yaşayanların

Tüm sayfalar yüklendi.